Kovotojų reakcijos į konfliktą restorane: ne visi pasmerkė J.Masvidalį

2022.03.23 19:12
Jorge Masvidalis ir Colby Covingtonas | Scanpix nuotr.

Jorge Masvidalis ir Colby Covingtonas | Scanpix nuotr.

 „UFC 272“ mišrių kovos menų turnyre amerikietis Colby Covingtonas per 5 raundus nesunkiai įrodė savo pranašumą prieš buvusį komandos draugą ir kambarioką Jorge Masvidalį (49-46, 50-44, 50-45), tačiau 25 minučių kovos narve neužteko ir kovotojai įsivėlė į fizinį konfliktą restorane.

Remiantis policijos ataskaita, aiškėja, kad nukentėjusysis yra C.Covingtonas. Pasak ataskaitos, C.Covingtonas ėjo iš „Papi Steak“ restorano Majamyje, o J.Masvidalis pribėgo prie jo iš kairės ir nepastebint C.Covingtonui smogė jam du kartus kumščiu į veidą. Policijos ataskaitoje rašoma, kad C.Covingtonui vieną kartą buvo smogta į burną, o kitas smūgis kliuvo į kairę akį. C.Covingtonas teigė girdėjęs, kaip J.Masvidalis per išpuolį šaukė, jog „tu neturėjai kalbėti apie mano vaikus“.

Nors C.Covingtonas tapo užpuolimo auka, ne visi stojo į jo pusę. Seanas Stricklandas pareiškė, kad kerštas nėra blogas dalykas, Andre Filli pažymėjo, kad C.Covingtonas tiesiog turėjo atsakyti už savo žodžius, Nate‘as Diazas šaipėsi iš visų iš eilės, o Danielis Cormier pareiškė, kad C.Covingtonas – ne iš tų, kurie muštųsi gatvėje.

Seano Stricklando žinutės | „Twitter“ nuotr.

Seano Stricklando žinutės | „Twitter“ nuotr.

„Colby ne iš tų, kurie muštųsi gatvėje. Jis mėgsta daug kalbėti ir kovoti narve. Visgi, prieš kovą su Masvidaliu jis savo kalbomis galėjo peržengti ribą ir dabar atsidūrė situacijoje, kuriai nebuvo pasiruošęs. Aš iš savo patirties su Jonu Jonesu žinau, kad tokiais atvejais visada reikia turėti užnugarį, reikia turėti šalia žmogų, kuris tau pasakytų, kad reikia apsiraminti ir nesivelti į konfliktą. Man sunku teisti Masvidalį. Galiu pažymėti tik tiek, kad jis turėjo 25 minutes išsiaiškinti santykius su Covingtonu narve“, - sakė D.Cormier.

Visgi, daugelis kitų kovotojų pasmerkė J.Masvidalį dėl jo veiksmų.

„Mes ne taip turėtume elgtis savo namuose“, - rašė Kamaru Usmanas.

„Masvidalis yra kalė. Nesugebėjo nugalėti Colby narve, tai sugalvojo pulti jį iš pasalų?“, - tikino Jake‘as Paulas.

„Įsivaizduokite, jog turite 25 minutes, per kurias galite legaliai kiek norite kartų smūgiuoti varžovui, tačiau nesugebate to padaryti, todėl slapta įsliūkinate į restoraną“, - juokėsi Benas Askrenas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų