Ciro Immobile išlyginamasis įvartis | LaPresse/Scanpix. nuotr.

Ciro Immobile išlyginamasis įvartis | LaPresse/Scanpix. nuotr.


Vėlų pirmadienio vakarą įvyko Italijos „Serie A“ čempionato 24 turo varžybos tarp namuose žaidusių Veronos „Hellas“ futbolininkų bei „Torino“ vienuolikės. Svarbią pergalę kovoje dėl kelialapio į Europos lygą pasiekė aikštės svečiai, kurie laimėjo rezultatu 3-1.


Pirmasis kėlinys abejoms ekipoms prasidėjo ne kaip. Nei vienai, nei kitai komandai nepavyko kurti progų įvarčiui pelnyti, o visas žaidimas vyko aikštės viduryje. Dėl šios priežasties įvarčių per pirmąją kėlinio pusę pelnyta nebuvo.


Lūžis rungtynėse įvyko 36 minutę, kada „Hellas“ komandos žaidėjai ruošėsi pakelti kampinį, tačiau prieš tai padarant, baudos aikštelėje už rankos ant žemės buvo nugriautas šeimininkų žaidėjas ir teisėjui neliko nieko kito kaip tik paskirti 11 metrų baudinį. Jį realizavo veteranas Luca Toni.


Antrasis kėlinys prasidėjo visišku „Torino“ futbolininkų šturmu. Įjungę aukštesnę pavarą aikštės svečiai kūrė vieną ataką po kitos. Ilgai laukti nereikėjo ir jau 50 mačo minutę Omaras El Kaddouri aštriu perdavimu praskrodė „Hellas“ klubo gynybą ir nuošalės išvengusiam Ciro Immobile beliko tik nukreipti kamuolį į vartų tinklą.


Nespėjus Andrea Mandorlini auklėtiniams atsipeikėti po greito praleisto įvarčio, jiems dar kartą nenusišypsojo sėkmė, kada 53 minutę tas pats O. El Kaddouri atliko perdavimą Alessio Cerci, kuris galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į apatinį vartų tinklą bei persvėrė rezultatą „Torino“ ekipos naudai.


Maža to, po 8 minučių Giampiero Ventura auklėtiniai surengė dar vieną greitą išpuolį, kurio metu antrojo įvarčio autorius A.Cerci perdavė kamuolį O. El Kaddouri, o šis pasiuntė tikslų smūgį į apatinį, kairįjį vartų kampą bei padidino rezultatą iki 3-1.


Per likusias minutes pavojingų atakų sukūrė tiek viena, tiek kita komanda, tačiau pelnyta įvarčių nebuvo ir rungtynės baigėsi rezultatu 3-1 „Torino“ klubo naudai.


Po šio susitikimo „Hellas“ klubas nukrito į aštuntąją nacionalinių pirmenybių turnyrinės lentelės vietą, savo ruožtu „Torino“ pakilo į septintąją.  • Rezultatas:


  • „Hellas“ 1 – 3 „Torino“


  • 36` [1 – 0] Luca Toni (11m.)


  • 50` [1 – 1] Ciro Immobile


  • 53` [1 – 2] Alessio Cerci


  • 61` [1 – 3] Omar El Kaddouri


  •  
 

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų