Majamio restorane susitiko J.Masvidalis ir C.Covingtonas: neišvengė fizinio kontakto, buvo iškviesta policija (1)

2022.03.22 10:01
Jorge Masvidalis ir Colby Covingtonas | „Stop“ kadras

Jorge Masvidalis ir Colby Covingtonas | „Stop“ kadras

  „UFC 272“ mišrių kovos menų turnyre amerikietis Colby Covingtonas per 5 raundus nesunkiai įrodė savo pranašumą prieš buvusį komandos draugą ir kambarioką Jorge Masvidalį – 49-46, 50-44, 50-45.

Nepaisant 25 minučių narve, J.Masvidalis ir C.Covingtonas anksčiau pažymėjo, kad jie tikrai nevengs konflikto, jeigu susitiks gatvėje.

Vėlų pirmadienio vakarą „Fox Sports 640 South Florida“ radijo laidų vedėjas Andy Slateris socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė, kad J.Masvidalis ir C.Covingtonas susimušė Majamio paplūdimio restorane „Papi Steak“ bei pridūrė, kad į įvykio vietą buvo iškvietsa policija.

Praėjus valandai nuo A.Slaterio pranešimo, J.Masvidalis paskelbė vaizdo įrašą, kuriame, atrodo, jog mėgavosi tuo, kas tariamai nutiko tarp jo ir C.Covingtono.

„Žinote tą „show-your-face“ iššūkį? Am, kas nutiko? Aš esu Dade apygardoje. Kai kalbi tą šūdą, tu turi už jį atsakyti. Štai kaip gyvena mano miestas, vyruti“.

J.Masvidalio vadybininkai Malki ir Abe Kawa taip pat komentavo situaciją.

„Girdžių iš kažko, kuris net nėra iš Majamrio, kuris sakosi esąs jo karalius, bet jam trūksta danties“, – rašė Malki. „Ar kas nors gali tai patvirtinti? Man kuo greičiau reikia vaizdo įrašo“.

„Turi būti iš Dade apygardos, kad tai suprastum“, – komentavo Abe.

Vėliau TMZ gavo vaizdo įrašą, kuriame matosi, kaip C.Covingtonas yra apsuptas Majamio policijos pareigūnų, kur įvyko tariamas fizinis kontaktas.

Vaizdo įraše galima išgirsti, kaip C.Covingtonas sako, jog „jis čia siūbavo, bandė prie manęs prieiti, o aš išbėgau iš kambario“.

TMZ šaltiniai skelbė, kad C.Covingtonas vakarieniavo su Nelk Boys, tuo tarpu J.Masvidalio restorane nebuvo. Pasak TMZ, J.Masvidalis C.Covingtoną užpuolė už restorano ribų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų