Italijoje — E.Bendžiaus 25 taškai ir O.Olisevičiaus aštuoni pramesti tritaškiai (1)

2022.03.20 22:15
Eimantas Bendžius | Scanpix nuotr.

Italijos lygoje pergalę iškovojo Osvaldo Olisevičiaus atstovaujama Emilijos Redžio „Unahotels“ komanda.

Ji namuose po pratęsimo 85:81 (19:16, 15:23, 15:14, 22:18, 14:10) palaužė Sasario „Banco di Sardegna“ su Eimantu Bendžiumi.

O.Olisevičius per 22 minutes pelnė 4 taškus (0/2 dvit., 0/8 trit., 4/5 baud.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, bet kartą suklydo ir dukart prasižengė.

E.Bendžius per 40 minučių pelnė 25 taškus (3/5 dvit., 4/6 trit., 7/8 baud.), atkovojo 3, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 5 pražangas, bet kartą prasižengė ir 3 kartus suklydo.

Puolėjas surinko 27 naudingumo balus ir savo komandoje buvo rezultatyviausias.

Nugalėtojams Andrea Cinciarini pelnė 19 taškų, pralaimėjusiems 17 pridėjo Davidas Loganas.