C.Covingtonas apie muštynes su J.Masvidaliu gatvėje: „Jis kristų ant betono, bet UFC nepadengtų jo gydymo išlaidų“ (1)

2022.03.19 19:33
Colby Covingtonas | „Stop“ kadras

Colby Covingtonas | „Stop“ kadras

 „UFC 272“ mišrių kovos menų turnyre amerikietis Colby Covingtonas per 5 raundus nesunkiai įrodė savo pranašumą prieš tautietį Jorge Masvidalį49-46, 50-44, 50-45.

J.Masvidalis po kovos pripažino, kad C.Covingtonas buvo vertas pergalės, tačiau pridėjo, kad jo varžovas pasielgė „nešvariai“, kai dūrė jam į akį, o teisėjas net nesustabdė kovos. J.Masvidalis tuomet pažymėjo, kad jau greitai vėl pasimatys su C.Covingtonu.

Pats C.Covingtonas, bendraudamas su „MMA Fighting“ pažymėjo, kad būtų nieko prieš dar kartą sumušti J.Masvidalį.

„Aišku, aš galiu jį sumušti dar kartą ir priversti jį prarasti sąmonę. Praeitoje kovoje pasirodžiau blogiausiai per karjerą, o jis – geriausiai. Nepaisant to, aš vis tiek dominavau. Jei su juo pasimatyčiau gatvėje, tikrai jį išjungčiau. Jis kristų ant betono, o UFC nepadengtų jo gydymo išlaidų“, - sakė C.Covingtonas.

Taip pat C.Covingtonas pakomentavo minėtą incidentą, kai jis dūrė varžovui į akį: „Net nepajaučiau, kad jam įdūriau į akį. Šiaip ar taip jis turėjo 25 minutes, kad kažką įrodytų, bet aš buvau geresnis už jį tiek stovėsenoje, tiek parteryje. Jis gynėsi beviltiškai ir labai greitai išsikvėpė. Sakiau, kad jis tėra žemo lygio kovotojas ir tai įrodžiau. Juokingiausia, kad po 25 minučių kovos jis dar keikė mane ir norėjo toliau kovoti, nors jau nepastovėjo ant kojų, o jį tik prilaikė apsauginiai. Aš atėmiau jo sielą, sugadinau jo karjerą koviniame sporte ir tapau Majamio karaliumi“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų