LFF paskelbė rinktinės sąrašą kontrolinėms rungtynėms su San Marinu ir Airija (9)

2022.03.17 12:55
Rungtynių akimirka | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Rungtynių akimirka | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Valdas Ivanauskas pasirinko žaidėjus, su kuriais Lietuvos rinktinė varžysis kontrolinėse rungtynėse San Marine ir Airijoje.

Kovo 25 dieną lietuviai išvykoje susitiks su San Marino komanda, o po kelių dienų (kovo 29d.) Airijoje varžysis su šios šalies nacionaline ekipa.

Šį sykį Lietuvos rinktinė neišvengė praradimų dėl traumų. Rungtynėse Izraelyje rankos traumą patyrė rinktinės kapitonas Ernestas Šetkus, kuris rinktinės stovykloje dalyvauti negalės. Tuo tarpu pirmą kartą nuo 2020-ųjų pabaigos į rinktinę sugrįžo taip pat Izraelyje žaidžiantis vartų sargas Džiugas Bartkus.

Taip pat, likus visai nedaug laiko iki stovyklos pradžios, iš rikiuotės iškrito ir gynėjas Edvinas Girdvainis, kuris kontrolinėse rungtynėse taip pat nežais.

Rinktinėje vėl yra po pertraukėlės į ją sugrįžtantys Rolandas Baravykas, Saulius Mikoliūnas, Edgaras Utkus ir Linas Klimavičius, taip pat traumas įveikę ir į rikiuotę sugrįžę Gratas Sirgėdas ir Paulius Golubickas. Taip pat nacionalinės rinktinės marškinėlius vėl apsivilks Eligijus Jankauskas.

Tarp pirmą kartą pakviestų žaidėjų – trys nauji vardai. Tai yra Pijus Širvys, Titas Milašius bei Augustinas Klimavičius.

Pilnas rinktinės sąrašas kontrolinėms rungtynėms su San Marinu ir Airija:

Lietuvos rinktinės kontrolinių rungtynių tvarkaraštis:

Kovo 25 diena (penktadienis) 21.45 val. San Marinas – Lietuva (tiesiogiai per LRT PLIUS ir LRT.lt);

Kovo 29 diena (antradienis) 21.45 val. Airija – Lietuva (tiesiogiai per LRT PLIUS ir LRT.lt);

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų