L.Hamiltonas prieš sezono startą nusprendė pasikeisti pavardę, specialus S.Vettelio šalmas sukėlė skandalą (1)

2022.03.16 15:22
Sebastiano Vettelio šalmas ir Lewisas Hamiltonas | Scanpix nuotr.

Sebastiano Vettelio šalmas ir Lewisas Hamiltonas | Scanpix nuotr.

 Jau šį sekmadienį Bahreine įvyks pirmosios 73-iojo „Formulės 1“ sezono lenktynes. Naująjį sezoną septyniskart pasaulio čempionas Seras Lewisas Hamiltonas žada pasitikti kiek pasikeitęs pavardę.

„Jei laimėčiau 8-ą titulą, tai mano šeimai reikštų labai daug. Aš labai didžiuojuosi Hamiltono pavarde. Jūs galbūt to nežinote, bet mano mamos pavardė yra Larbalestier. Aš planuoju jos pavardę prisidėti prie savo. Ne visai suprantu, kodėl moterys po vestuvių praranda savo pavardę. Norėčiau, kad jos pavardė būtų šalia Hamiltono“, - „2022 Dubai Expo“ renginyje kalbėjo L.Hamiltonas.

37-erių britas artimiausiu metu turėtų būti žinomas kaip L.Hamiltonas-Larbalestieris. Jis pažymėjo, kad teisiniai procesai dėl pavardės keitimo jau pradėti.

„Nežinau, ar spėsime viską sutvarkyti iki šio lenktynių savaitgalio, bet mes ties tuo dirbame“, - pridėjo britas.

Septyniskart pasaulio čempionas L.Hamiltonas pernai tik per plauką pralaimėjo kovą dėl titulo Maxui Verstappenui. Britas vis dar siekia 8-ojo pasaulio čempiono titulo, kas jį paverstų visų laikų rekordininku. Šiuo metu britas pirmą vietą dalijasi su Michaeliu Schumacheriu (7 titulai).

Prieš pat sezono startą tradiciškai buvo pristatyti visų „Formulės 1“ pilotų šalmų dizainai. Juos galite rasti žemiau esančioje fotogalerijoje.

Beje, vokietis Sebastianas Vettelis („Aston Martin“) pasirodė su specialiu šalmu, kuriuo pasisakė prieš karą ir išreiškė palaikymą Ukrainai. Problema ta, kad ant šalmo buvo ir Šiaurės Kipro vėliava. Tai įsiutino Kipro automobilių asociacijos atstovus.

„Vettelio sprendimas demonstruoti pseudovalstybės vėliavą yra nepateisinamas“, - teigė Kipro automobilių asociacijos atstovai.

Vėliau S.Vettelis į tai sureagavo ir Šiaurės Kipro vėliavos atsisakė: „Šalmo apačioje norėjosi sutalpinti visų pasaulio šalių vėliavas. Aš pats netikrinau visų vėliavų, kurios pateko ant šalmo. Viena iš vėliavų kai kam nepatiko, todėl jos ant šalmo nebeliko. Aš tiesiog norėjau skleisti taikos žinią, norėjau pasakyti, kad nė vienoje pasaulio vietoje neturėtų būti karo. Mes užaugome taikos laikotarpiu ir ją labai vertiname. Aišku, būtų geriausia, jei tokių šalmų iš viso nereikėtų, jei jokie karai nevyktų. Tai, kas dedasi dabar Ukrainoje, yra siaubinga“.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų