L.Jamesas nesupranta, kodėl K.Irvingas gali stebėti namų rungtynes, o žaisti – ne: „Kur logika?“ (1)

2022.03.16 14:43
LeBronas Jamesas | „Stop“ kadras

LeBronas Jamesas | „Stop“ kadras

 Bruklino „Nets“ komandai atstovaujantis ir nuo covid-19 nesiskiepijantis Kyrie Irvingas žiba išvykos rungtynėse, o štai namuose žaisti negali dėl griežtų Niujorko valstijos taisyklių.

Niujorke į darbo vietas gali ateiti tik paskiepyti asmenys, todėl K.Irvingas, kuris yra nesiskiepijęs, žaisti Niujorke negali. Anksčiau neskiepyti asmenys buvo neįleidžiami ir į daugelį įstaigų, bet kovo 7 d. šis draudimas buvo sušvelnintas. Dabar neskiepyti asmenys gali lankytus baruose, sporto klubuose ir sporto arenose.

K.Irvingas sušvelnintomis taisyklėmis pasinaudojo ir stebėjo „Nets“ namų rungtynes kaip žiūrovas. Vėliau jis dar nuėjo į rūbinę pasveikinti komandos draugų ir uždirbo klubui 50 tūkst. JAV dolerių baudą, pažeisdamas covid-19 protokolą.

Kai kuriems NBA žaidėjams atrodo, kad Niujorkas jau taiko perteklines priemones.

„Dabar jau visas pasaulis nesupranta, kas čia vyksta. Jau sezono pradžioje daug kam tai atrodė keista, o dabar tai tiesiog kvaila. Ericai, tu turi tai išspręsti“, - į Niujorko merą Ericą Adamsą kreipėsi Kevinas Durantas.

Panašiai kalbėjo ir LeBronas Jamesas: „Kur šito sprendimo logika? Išlaisvinkite Kyrie“.

Visgi, E.Adamsas kol kas nesiruošia keisti taisyklių: „Jei mes pritaikytume išimtį vienam žaidėjui, tai būtų prastas signalas visų kitų sričių darbuotojams. Taisyklės galioja visiems be išimčių. Aš ir pats norėčiau matyti Kyrie aikštėje per namų rungtynes, bet reikia suprasti, kad tie žmonės, kurie skiepijosi, tie, kurie laikėsi taisyklių, padėjo stabilizuoti situaciją, padėjo vėl atverti viešąsias erdves. Nenorime vėl užsidaryti“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
LKL