Anglija
58 min.
0
:
1
Atsinaujins po sek
Vokietija

10 priežasčių, dėl kurių būtina apsilankyti „KOK Mega series“ turnyre (6)

2022.03.16 11:04
Sergejus Maslobojevas | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Sergejus Maslobojevas | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Jau šį šeštadienį, kovo 19 dieną, , Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje įvyks „KOK Mega series“ turnyras. Kodėl šio renginio nevalia praleisti? 1. Kovos menų renginys arenoje. „ASG“ arena ir Lietuvos Bušido federacija (LBF) priima bet kokius iššūkius: kol daugelis organizatorių atšaukinėja renginius, federacija ne tik neatšaukė, bet ir nusprendė savo renginį skirti Ukrainai paremti. Nors susidurdami su organizaciniais iššūkiais organizatoriai tvirtai garantuoja geriausią visų laikų kovos menų turnyrą Europoje. Žiūrovai galės pasimėgauti ne tik įspūdingomis kovomis, bet ir didžiausiu šou visoje Europoje.

2. Kiekvienas asmuo, šeštadienį atėjęs į „ASG“ areną, prisidės palaikant Ukrainą šiuo sunkiu metu. Nuo kiekvieno įsigyto bilieto dalis sumos bus skirta „Blue/Yellow“ organizacijai.

3. „Bushido Angels“ – pačios gražiausios ringo merginos. „Bushido & KOK“ turnyrai garsūs ne vien savo kovomis, grandioziniu šou bei puikia organizacija. Čia ir pačios gražiausios ringo mergaitės, kitaip tituluojamos „Bushido Angels“. Ne veltui visame pasaulyje sklinda legendos apie lietuvaičių grožį, tuo puikiai įsitikina ir KOK sirgaliai. Šį kartą LBF pristatys išskirtinio grožio ringo merginas iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. 4. „MMA Bushido“ tradicijos sugrįžta į KOK ringą. Vienas geriausių Lietuvos kovotojų sunkiasvoris Tomas Pakutinskas išbandys jėgas prieš kovotoją iš Rumunijos Ioną Grigore. Tai dviejų lygiaverčių, po 120 kg sveriančių, gigantų kova. 5. Suomijos MMA čempionas Kirillas Andreevas dar nepatyręs nei vieno pralaimėjimo susitiks dvikovoje su Eriku Golubovskiu. Dėl šios dvikovos ekspertų nuomones išsiskiria, prognozės skirtingos, kiekviena akimirka gali tapti lemtinga.

6. Vienam stipriausių Lietuvos kovotojų Sergejui Maslobojevui šį kartą KOK ringe teks stoti į kovą prieš agresyvų, ambicijų kupiną Niką Kulumbegašvilį iš Gruzijos.

7. KOK titulinė kova taip pat turi savo istoriją. Ir aštrių prieskonių čia netrūksta. Matas Pultaražinskas kovos dėl titulo su pirmą vietą reitingo lentelėje svorio kategorijoje iki 65 kg užimančiu kovotoju iš Lenkijos Alehu Mošinu.

8 Pirmą kartą savo jėgas ringe pagal bokso taisykles išbandys žinomas Lietuvos reperis Vytautas Medineckas-Ironvytas. Ekspertų manymu, laukia tikrai sunkus išbandymas, kadangi Ironvytas kovos prieš Andrejų Varnelo, kuris yra net 2 metrų ūgio, 120 kg svorio. A.Varnelo yra sporto klubo „Titanas“ auklėtinis. Šis sporto klubas – vienas žymiausių kovos menų sporto klubų Lietuvoje.

9. Metų sugrįžimas. Ignas Barysas sugrįžta po didelės pertraukos. Šį kartą jo varžovu taps ypač didelę patirtį turintis kovotojas Filipas Rzadekas.

10. Didžiausias įvykis – KOK World „Grand Prix“ svorio kategorijoje iki 73 kg. Pirmoje kovoje Mindaugas Narauskas susikaus su sportininku iš Kroatijos Teo Mikelevič. Kitoje „Gran Prix“ kovoje susikaus sportininkas iš Belgijos Benas Sabri ir Lenkijos kovotojas Hubertas Dylewski. Šių dviejų kovų nugalėtojai tą patį vakarą susikaus dėl „Grand Prix“ čempiono vardo. Vienas vakaras. Vienas Ringas. Vienas čempionas. 

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
TVARKARAŠTIS
Tvarkaraščiai

„Betsafe-LKL“ 22/23

09-26 „Neptūnas“ 18:50 „Žalgiris“
09-27 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Gargždai“