Plakatą pakomentavęs Ž.Urbonas: „Mes – ne Rusija, galime reikšti mintis“ D.Adomaičio komentaras (1)

2022.03.14 22:41
Žydrūnas Urbonas | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Žydrūnas Urbonas | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ krepšininkai ne kartą rungtynėse su Klaipėdos „Neptūnu“ turėjo dviženklį pranašumą, tačiau jo neišsaugojo ir susikomplikavo rungtynių pabaigą.

Vis dėlto, Žydrūno Urbono auklėtiniai sugebėjo išnešti sveiką kailį ir Utenoje laimėjo rungtynes 82:79.

Prieš šį „Betsafe-LKL“ mačą tribūnose pasirodė plakatas, raginantis Ž.Urboną pagalvoti apie pasitraukimą: „Treneri, ar dar ne laikas?“

Nepaisant tokios aistruolių žinutės, Utenos komandos strategas išliko ramus ir džiaugėsi ekipos fanais.

„Mūsų aistruoliai yra patys geriausi ir esu laimingas, kad jie mus palaiko. Išsakyti savo mintis, nuomonę yra natūralu. Mes – ne Rusija, kur viskas uždrausta. Tai tiesiog išsakyta nuomonė.

Galbūt mums nesusiklostė Karaliaus Mindaugo Taurės turnyras, tačiau mūsų tikslas ir nebuvo būti ketvertuke ar laimėti medalius. Žmonės turi teisę galvoti ir išsakyti, ką galvoja“, – teigė treneris.

„Emocijos įdomios. Kai pirmauji 10 taškų ir lieka pusantros minutės – rungtynės laimėtos. Patrickas kažkaip pasikarščiavo, nusistūmė Janavičių, bet po to gauti techninę, būnant įžaidėju... Kalbėsimės, jį išprovokavo. O pramesti 6 baudas – prabanga“, – mintis apie rungtynes toliau dėstė Ž.Urbonas.

Savo ruožtu klaipėdiečių treneris Dainius Adomaitis pripažino savo auklėtinių klaidas gynyboje, kurios kainavo labai brangiai.

„Neatėmėme iš varžovų to, ką tarėmės atimti, padarėme per daug klaidų gynyboje. Gecevičius ir Delininkaitis įmetė 6 tritaškius iš 8, čia mūsų klaida. Tai buvo vienas pagrindinių dalykų – šiuos taškus norėjome atimti“, – apgailestavo D.Adomaitis.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų