Į turnyrą Vilniuje susirinko net 1330 karatistų

2022.03.14 18:33
Agatos Parvickos nuotr. | Organizatorių nuotr.

Agatos Parvickos nuotr. | Organizatorių nuotr.

 Vilniaus kiokušin karatė klubo „Ippon“ surengtame tradiciniame turnyre sostinėje jėgas išbandė įspūdingas dalyvių skaičius – net 1330 sportininkų iš 37 Lietuvos ir 3 Latvijos klubų.

Turnyre dalyvavo įvairaus amžiaus sportininkai, suskirstyti į 11 amžiaus grupių – jauniausiems dalyviams buvo vos 6 metai, o vyriausiam – net 62.

Pasak „Ippon“ vadovo Jevgenijaus Juruto, turnyras sujungė beveik visus Lietuvos miestus, jame jėgas išbandė vaikai iš socialiai remtinų šeimų ir globos namų.

Agatos Parvickos nuotr. | Organizatorių nuotr.

Agatos Parvickos nuotr. | Organizatorių nuotr.

„Nesitikėjome išvysti tokio didelio dalyvių skaičiaus, tikėjomės ir buvome pasiruošę priimti 700-800 dalyvių. Pamatę užsiregistravusiųjų skaičių, netekome žado, – sakė J. Jurutas. – Tai tapo dideliu iššūkiu mums, kaip organizatoriams, tačiau ilgametė patirtis, savanorių aktyvumas ir kitų klubų pagalba lėmė, kad turnyras įvyko labai sklandžiai ir kokybiškai. Labai džiugu, kad turime tiek daug draugų, kurie kiekvieną kartą atvyksta pas mus ir atveža vis daugiau sporto entuziastų.“

Turnyro metu pažymėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena bei išreikštas palaikymas karo draskomai Ukrainai – areną puošė didelė Ukrainos vėliava, jos spalvos atsispindėjo ir tatamiuose.

Agatos Parvickos nuotr. | Organizatorių nuotr.

Agatos Parvickos nuotr. | Organizatorių nuotr.

„Pirmą kartą pas mus skambėjo ne tik Lietuvos, bet ir Ukrainos himnas. Lietuvos kiokušin karatė federacija palaiko labai šiltą ryšį su Ukrainos karatė organizacija, šiuo sunkiu metu padeda Ukrainos gyventojams visais įmanomais būdais. Ukrainos karatė atstovai galėjo vėl pamatyti mūsų palaikymą ir prisiminti, kad jie yra ne vieni“, – pasakojo „Ippon“ klubo vadovas.

Turnyro komandinėje įskaitoje pirmąją vietą užėmė svečiai iš Žemaitijos regiono „Shodan“ klubo (40 aukso medalių), antrąją – turnyro šeimininkai „Ippon“ (30), trečiąją – svečiai iš Latvijos „Karate Skola“ (27), ketvirtąją – Kauno „Fudoshin“ (15), penktąją – Vilniaus „Shin“ (13).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų