Pasibaigęs. 07-07 01:00
Copa America
Kolumbija
5
Panama
0
Pasibaigė po baudinių. 07-07 04:00
Copa America
Urugvajus
1(0)
Brazilija
0(0)
Pasibaigęs. 07-09 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Prancūzija
1
Pasibaigęs. 07-10 03:00
Copa America
Argentina
2
Kanada
0
Pasibaigęs. 07-10 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
1
Anglija
2
Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
GYVAI. 84 min.
Copa America
Kanada
2
Urugvajus
1
Šiandien, 22:00
EURO 2024
Ispanija
-
Anglija
-
Rytoj, 03:00
Copa America
Argentina
-
Kolumbija
-

J.Masvidalis pareiškė, kad C.Covingtonas jam vos „neiškabino“ akies: „Tuoj pasimatysime, sukčiau“

2022.03.11 15:21
Colby Covingtonas ir Jorge Masvidalis | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Colby Covingtonas ir Jorge Masvidalis | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje įvyko „UFC 272“ mišrių kovos menų turnyras, kuriame laukė viena labiausiai intriguojančių metų kovų – narve pagaliau susitiko vienas kito nekenčiantys Colby Covingtonas ir Jorge Masvidalis. Nepaisant didžiulės neapykantos, sirgaliai nepamatė siautulingos kovos ir didžioji jos dalis vyko parteryje dominuojant C.Covingtonui. Nors J.Masvidalis turėjo savo akimirkų ir po vieno iš smūgių trumpam privertė suklupti C.Covingtoną, tačiau pastarasis neleido suabejoti savo tempu ir pajėgumu bei įrodė teisėjams, kad šioje kovoje yra geresnis – 49-46, 50-44, 50-45.

Kovos metu nebuvo išvengta ir nešvarių epizodų. C.Covingtonas įdūrė varžovui į akį, tačiau teisėjas to nepastebėjo, nors J.Masvidalis tai aiškiai signalizavo. Tik per pertraukėlę tarp raundų jis pamatė, kad C.Covingtonas išties kliudė J.Masvidalio akį, ir griežtai jį perspėjo. Vėliau jau C.Covingtonas ėmė kaltinti varžovą „nešvariu“ elgesiu, kai šis sukišo pirštus į varžovo pirštines.

Praėjus kelioms dienoms po kovos J.Masvidalis pasidalino nauja nuotrauka, kurioje matyti akies sužeidimas. Anot J.Masvidalio, jį sukėlė C.Covingtono įdūrimas.

„Man vos „neiškabino“ akies, bet viskas gerai. Tuoj pasimatysime, sumautas sukčiau“, - rašė J.Masvidalis.

Veteranas iš karto po kovos sakė, kad nesuprato teisėjo Herbo Deano sprendimų: „Turėjau porą problemų su Herbu Deanu. Colby nesėkmingai bandė atlikti smūgį ir tada man įdūrė tiesiai į akį. Nesakau, kad tai iš esmės pakeitė kovos eigą ir nesakau, kad Colby buvo nevertas pergalės, tačiau teisėjas toje situacijoje turėjo sustabdyti kovą ir leisti man atsigauti. Su Herbu Deanu jau ne kartą turėjau problemų. Panašių atvejų buvo ir anksčiau. Jis tikrai nėra mano mėgstamiausias teisėjas“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų