A.Rocys: „Labai geras jausmas sugrįžti į stipriausią šalies lygą“

2022.03.10 20:46
Artūras Rocys | Alfredo Pliadžio nuotr.

Artūras Rocys | Alfredo Pliadžio nuotr.

 Jonavos futbolo klubas šį sezoną po trijų metų pertraukos sugrįžo į stipriausiąją šalies „Optibet – A lygą“. Pirmosios rungtynės namų stadione - jau rytoj! Pirmajame ture pirmasis jonaviečių keptas blynas šiek tiek prisvilo ir buvo nusileista Lietuvos čempionams Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkams. Eisvino Utyros komanda rimčiau vilniečiams priešinosi tik pirmąsias 20 minučių.

Apie jausmus sugrįžus į stipriausiąją šalies lygą, komandos iššūkius bei šansą parodyti save pakalbinome komandos senbuvį, jonavietį – Artūrą Rocį.

- Koks jausmas su gimtojo miesto komanda vėl sugrįžti tarp stipriausiųjų šalies komandų?

Jausmas tikrai labai geras, smagu, kad pernai įdėtas darbas atsipirko. Visai komandai norint augti, privalu rungtyniauti su stipriausiomis šalies komandomis. Visiems naujiems žaidėjams tai yra ir puikus šansas parodyti ką sugeba rungtyniaudami su geriausiomis šalies ekipomis.

- Lyginant su pernykšte komanda joje nemažai pasikeitimų, atvyko keletas legionierių. Kaip komandai sekasi lipdytis aikštelėje ir už jos ribų?

Sezono pradžioje svarbiausia yra apsišarvuoti geležine kantrybe ir sunkiai dirbti toliau. Su laiku mūsų komandinis žaidimas ir tarpusavio ryšis turėtų tik gerėti.

- Su rytdienos varžovais dar prieš porą metų teko rungtyniauti I-oje lygoje. „Hegelmann“ turbūt yra viena sparčiausiai augančių Lietuvos futbolo organizacijų? Kokį įspūdį paliko jų žaidimas pirmajame ture?

Smagu, kad Lietuvoje atsiranda tokių organizacijų, kaip Kauno raj. „Hegelmann“ klubas. Jų augimas yra puikus pavyzdys visiems. Keletas žaidėjų iš jų komandos yra rungtyniavę ir Jonavoje. Juos puikiai pažįstu ir žinau jų kaip futbolininkų galimybes. Geras jų žaidimas pirmajame ture manęs visiškai nenustebino ir rytoj laukia dar vienos labai sunkios rungtynes.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų