„Kauno Žalgiris“ lengvai žengė į Futsal A lygos finalą

2022.03.09 21:49
„Kauno Žalgirio“ futsal komanda | zalgiris.lt nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futsal komanda | zalgiris.lt nuotr.

„Kauna Žalgirio“ komanda, laimėjusi antrąsias pusfinalio rungtynes prieš Alytaus „Dainavą“, pateko į Lietuvos Futsal A lygos finalą, kuriame, kaip ir praėjusiais metais, varžysis su Jonavos „Vikingais“.

Antrąsias rungtynes prieš „Dainavą“ žalgiriečiai laimėjo didesniu skirtumu nei pirmąsias pusfinalio rungtynes – Alytuje pergalė iškovota rezultatu 10:2, o Prienuose buvo laimėta rezultatu 8:1.

Ramiai ir užtikrintai rungtynes pradėję žalgiriečiai savo pirmojo įvarčio turėjo šiek tiek palaukti, tačiau pradėjus kurti pavojingesnius epizodus, du įvarčiai krito per vieną minutę. Juos įmušė Marcelo ir Bolo.

Smūgių į varžovų vartus netrūko ir toliau, tačiau kaip ir pirmose rungtynėse, „Dainavos“ komandą ne kartą gelbėjo vartininkas. Po daug nepavykusių atakų ledus galiausiai pralaužė Maksymas Avetysianas, pasižymėjęs po kampinio.

Vos už kelių minučių Justinas Zagurskas atliko perdavimą Albertui Vaskunovičiui, kuris dar labiau padidino pranašumą, o kėlinio pabaigoje dar vienu tiksliu smūgiu pasižymėjo Marcelo – 5:0.

Pirmosiomis antrojo kėlinio minutėmis varžovai pelnė įvartį ir sušvelnino atsilikimą, tačiau iškart po praleisto įvarčio žalgiriečių žaidimas suaktyvėjo, o galiausiai tai virto tiksliais J.Zagursko ir Marcelo smūgiais – 7:1.

Aikštės šeimininkai sugebėjo pasižymėti ir dar kartą, tačiau į tai kauniečiai atsakė dar trimis tiksliais smūgiais, kuriuos pelnė Bolo, Murillo ir M.Avetysianas – 10:2.

Finalo serijoje „Kauno Žalgiris“ su Jonavos „Vikingais“ žais serijoje iki dviejų pergalių. Pirmosios rungtynės Prienų arenoje vyks kovo 16 dieną, 20:00 val.

Rezultatas:

„Dainava“ 2 : 10 „Kauno Žalgiris“

4’ [0 : 1] Marcelo

5’ [0 : 2] Bolo

9’ [0 : 3] Maksym Avetysian

13’ [0 : 4] Albert Voskunovič

17’ [0 : 5] Marcelo

23’ [1 : 5] Nojus Jančiauskas

24’ [1 : 6] Justinas Zagurskas

26’ [1 : 7] Marcelo

30’ [1 : 8] Murillo

37’ [1 : 9] Bolo

37’ [2 : 9] Žydrūnas Karčemarskas

40’ [2 : 10] Maksym Avetysian

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS