S.A.Smithas apie J.Masvidalio požiūrį į kovą su C.Covingtonu: „Tai nepaaiškinama“

2022.03.09 12:31
Jorge Masvidalis | „Stop“ kadras

Jorge Masvidalis | „Stop“ kadras

 Praėjusį savaitgalį Las Vegaso „T-Mobile“ areną (JAV) drebino mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 272“, kurio pagrindinėje kovoje amerikietis Colby Covingtonas dominavo prieš kitą JAV atstovą Jorge Masvidalį.

C.Covingtonas šioje kovoje naudojosi didžiuliu savo pranašumu imtynėse, o J.Masvidalis po nesėkmės kaip tik ir išskyrė šį faktorių kaip pagrindinį, nulėmusį pralaimėjimą.

ESPN ekspertas Stephenas Anthony Smithas pareiškė nesuvokiantis J.Masvidalio požiūrio ruošiantis šiai kovai. Jis pažymėjo, kad J.Masvidalis turėjo gerai žinoti, jog C.Covingtonas sieks pervesti kovą į parterį ir privalėjo tam ruoštis.

„Masvidalis išgyveno 5 raundus, o pasibaigus kovai dar ragino Covingtoną toliau kautis, nors tuo metu jau buvo visiškai išsekęs ir pastovėjo ant kojų tik todėl, kad buvo atsirėmęs į du apsauginius. Tuo tarpu Covingtonas atrodė taip, tarsi kova tik prasidėtų. Jo fizinė forma yra fenomenali. Jis nuostabus imtynininkas, o Masvidalis po kovos pasakė, kad jo paties imtynės buvo niekam tikusios. Kaip jis nesugebėjo tam pasiruošti? Juk jie kartu treniravosi daugybę metų. Masvidalis turėjo žinoti Covingtono stiprybes, turėjo numatyti jo kovos planą. Jei jau taip nekenti varžovo, tai gal parodyk tai treniruotėse ir rimtai pasiruošk kovai? Aš jo požiūrio nesuprantu. Man tai nepaaiškinama.

Man patiko viena iš Covingtono frazių prieš kovą. Jis sakė, kad Masvidalis treniruojasi kovoms, o jis pats gyvena koviniu sportu. Tai ir yra skirtumas tarp jų. Covingtonas niekada nepraranda geros fizinės formos. Dėl šios priežasties jo ištvermė yra neprilygstama ir jis gali spaustis varžovus visą kovą“, - sakė S.A.Smithas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų