„UFC 272“ algos: daugiausiai uždirbs J.Masvidalis, pusę honoraro paaukoti nusprendęs B.Mitchellas sulaukė D.White‘o paramos (1)

2022.03.08 15:21
Colby Covingtonas ir Jorge Masvidalis | Scanpix nuotr.

Colby Covingtonas ir Jorge Masvidalis | Scanpix nuotr.

 Praėjusį savaitgalį Las Vegaso „T-Mobile“ areną (JAV) drebino mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 272“, kurio pagrindinėje kovoje amerikietis Colby Covingtonas dominavo prieš kitą JAV atstovą Jorge Masvidalį. Nevados valstijoje kovojančių sportininkų uždarbiai oficialiai niekada nebūna paviešinami, bet tradiciškai pasirodo neoficiali informacija, kuri leidžia susidaryti įspūdį, kiek maždaug kovotojai galėjo uždirbti.

Teigiama, kad daugiausiai šiame turnyre uždirbs J.Masvidalis. Nors jis ir pralaimėjo pagrindinę kovą, tačiau prieš ją pasirašė vieną pelningiausių kontraktų UFC istorijoje. Skelbiama, kad jis tapo vienu iš 5 geriausiai apmokamų UFC kovotojų ir turėtų susižerti solidžią pajamų iš „pay-per-view“ transliacijų pardavimų dalį.

Skaičiuojama, kad J.Masvidalis iš viso turėtų uždirbti apie 1,5 mln. JAV dolerių (500 tūkst. už pasirodymą turnyre, 50 tūkst. už geriausią vakaro kovą, 21 tūkst. iš „Venum“ ir apie 930 tūkst. iš „pay-per-view“ pardavimų). Tuo tarpu C.Covingtonas turėtų susižerti apie 1 mln. JAV dolerių.

Visgi, reikia pažymėti, kad tikslesnės sumos bus žinomos tada, kai bus paskelbti „pay-per-view“ transliacijų pardavimų skaičiai.

Rafaelis dos Anjosas užsidirbo 521 tūkst. JAV dolerių, Kevinas Hollandas – 440 tūkst., Timas Elliottas – 125 tūkst., Jalinas Turneris – 125 tūkst., Maryna Moroz – 115 tūkst., o Sergejus Spivakas – 105 tūkst. Kiti sportininkai šešiaženklių sumų nepasiekė, o kukliausios algos siekė 16 tūkst. JAV dolerių. Renato Moicano, dalyvavęs antroje pagrindinėje vakaro kovoje, neoficialiais duomenimis gavo vos 85 tūkst. JAV dolerių.

Netoli šešiaženklės sumos buvo Bryce‘as Mitchellas, gavęs 96 tūkst. JAV dolerių (45 tūkst. už pasirodymą, 45 tūkst. už pergalę ir 6 tūkst. iš „Venum“). Jis po kovos pareiškė, kad 45 tūkst. JAV dolerių iš uždirbtos sumos paaukos labdaros organizacijai, besirūpinančiai sunkiai sergančiais vaikais jo gimtajame Arkanzase.

B.Mitchellas tikrai nėra daugiausiai uždirbantis UFC kovotojas ir jis savo dosnumu sužavėjo organizacijos prezidentą Daną White‘ą. Šis pareiškė, kad B.Mitchellui reikėtų pasilikti savo uždirbtus pinigus, o minėtą 45 tūkst. JAV dolerių sumą D.White‘as UFC vardu perves labdaros organizacijai.

„Dana man pasakė, kad pasilikčiau uždirbtus pinigus ir kad jis tuos 45 tūkst. JAV dolerių perves pats. Dabar aš pats tokios sumos gal ir nepervesiu, bet tikrai kažkiek prisidėsiu. Galiu garantuoti, kad labdaros organizacija gaus daugiau nei 45 tūkst. Svarbu skleisti žinią apie tokias organizacijas. Tikiuosi, kad galimybe paremti sunkiai sergančių vaikų gydymą susidomės ir daugiau žmonių“, - sakė B.Mitchellas.

„UFC 272“ turnyrą arenoje stebėjo 19 425 žiūrovai, iš jų buvo surinkti 6,76 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų