Pykčio nevaldęs ir teisėjo bokštelį daužęs A.Zverevas diskvalifikuotas 8 savaitėms

2022.03.08 09:10
Alexanderis Zverevas | „Stop“ kadras

Alexanderis Zverevas | „Stop“ kadras

  Vasario mėn. pabaigoje Akapulke (Meksika) vykusiame daug aukšto lygio žaidėjų sukvietusiame ATP 500 serijos „Abierto Mexicano Telcel presentado por HSBC“ vyrų teniso turnyre skandalingai savo pasirodymą baigė vokietis Alexanderis Zverevas (ATP-3), kuris buvo diskvalifikuotas.

Po pralaimėto dvejetų mačo vokietis paspaudė rankas varžovams, o tada priėjo prie teisėjo bokštelio ir pradėjo trankyti jį rakete, vos nekliudydamas arbitro kojos, taip liedamas pykti dėl ankstesnio sprendimo įskaityti varžovams tašką. Netrukus pasigirdo sirgalių švilpimas. Turnyro organizatoriai netrukus pranešė, kad vokietis – diskvalifikuojamas.

Iš pradžių buvo pranešta, kad A.Zverevas turės sumokėti 40 tūkst. JAV dolerių baudos ir iš jo bus atimta daugiau nei 30 tūkst. JAV dolerių, kuriuos jis jau buvo laimėjęs turnyre, o dabar ATP pranešė, kad 24-erių metų A.Zverevas iš teniso dar ir diskvalifikuojamas 8 savaitėms bei turės sumokėti 25 tūkst. JAV dolerių baudos.

Iki penktadienio A.Zverevas gali apskųsti šį sprendimą.

A.Zverevas jau anksčiau buvo atsiprašęs už savo elgesį, tačiau tai jo neišgelbėjo.

„Labai gailiuosi dėl savo elgesio. Asmeniškai atsiprašiau teisėjo, nes mano pasipiktinimas buvo neteisingas ir nepriimtinas, esu nusivylęs savimi“, – kalbėjo trečioji pasaulio raketė. „To neturėjo būti ir tam nėra jokio pateisinimo. Taip pat noriu atsiprašyti sirgalių, turnyro ir sporto, kurį myliu“.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA