„Riterių“ gretose – krašto saugas iš Ukrainos

2022.03.06 15:40
Dmitrijus Bilonogas | fkriteriai.lt nuotr.

Dmitrijus Bilonogas | fkriteriai.lt nuotr.

 Beveik mėnesį su „Riteriais“ treniruočių procese dalyvavęs bei kontrolinėse rungtynėse žaidęs ukrainietis Dmitrijus Bilonogas su klubu pasirašė sutartį bei tapo visateisiu komandos nariu. 26-erių krašto saugui per jo karjerą Lietuva taps ketvirtąja užsienio šalimi.

„Visada malonu prisijungti prie ambicingo klubo, kuris kelia aukštus tikslus. Iš savo pusės galiu pažadėti, kad aikštėje atsiduosiu visu šimtu procentų. Esu tikras, kad mums pasiseks“, – po oficialaus prisijungimo kalbėjo D. Bilonogas.

„Riterių“ naujokas geriausius karjeros metus praleido Minsko „Dinamo“ (35 rungtynės – 7 įvarčai) ir Kropinvitskio „Zirka“ (30 rungtynių – 6 įvarčiai) ekipose. Paskutinioji jo karjeros stotelė – Ukrainos aukščiausiosios lygos „Minaj“ klubas, į kurį jis buvo paskolintas iš Kharkovo „Metalist“ ekipos. „Minaj“ gretose D. Bilonogas sužaidė 16 rungtynių.

„Dmitrijus su mumis treniruojasi jau seniai, rungtyniavo daugumoje draugiškų rungtynių šiame pasirengimo cikle, todėl mums nekyla klausimų, koks žaidėjas prisijungs prie „Riterių“. Jis yra labai greitas žaidėjas, turintis nemažai patirties Ukrainos ir Baltarusijos aukščiausiose lygose. Dar vienas, tačiau ne paskutinis komandos papildymas šiame žaidėjų perėjimų lange“, – sakė „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

D. Bilonogas oficialiose rungtynėse gali debiutuoti jau šį sekmadienį akistatoje prieš „Panevėžį“. Ukrainietis tapo jau ketvirtuoju naujoku šį tarpsezonį. Priminsime, kad „Riterius“ šiemet papildė: Sergejus Melašenko, Lucas Dias ir Tomašas Vestenickis.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų