Pasibaigęs. 10-16 20:00
Eurolyga
Žalgiris
78
EA7 Emporio Armani
89
Pasibaigęs. Vakar 18:30
KMT
Juventus
96
Šiauliai
87
Šiandien, 18:30
KMT
Jonava
-
Nevėžis
-
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
11-06, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-

Pirmąjį rungtynių įvartį praleidusi „Barcelona“ įveikė „Elche“ futbolininkus VIDEO

2022-03-06 19:10
Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse po atkaklios kovos 2 – 1 įveikė „Elche“ futbolininkus.

Frenkie de Jongas 27-ąją minutę atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir atliko smūgį, tačiau pastarąjį sėkmingai blokavo varžovas.

Tete Morente 38-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Fidelis 44-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Elche“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Ferranas Torresas 60-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

Memphis Depay‘us 85-ąją minutę sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Barcelonos“ naudai 2:1.


Tvarkaraštis:

Turnyrinė lentelė:

# Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų