„Riterius“ sustiprino puolėjas iš Slovakijos

2022.03.05 10:41
Tomašas Vestenickis | fkriteriai.lt nuotr.

Tomašas Vestenickis | fkriteriai.lt nuotr.

 Likus dviem dienoms iki pirmųjų naujojo „Optibet A lygos“ rungtynių, sostinės „Riteriai“ pasirašė sutartį su 25-erių metų puolėju iš Slovakijos Tomašu Vestenickiu. Prieš porą dienų į Lietuvą atvykęs futbolininkas pasiruošęs debiutuoti jau sekmadienio rungtynėse prieš „Panevėžį“.

„Kol kas daug dalykų nežinau, tačiau esu laimingas būdamas čia. Buvau puikiai priimtas komandoje, tad belieka už tai atsidėkoti geru žaidimu“, – kalbėjo „Riterių“ naujokas.

T. Vestenickis tapo trečiuoju Vilniaus komandos naujoku šį tarpsezonį. Kaip ne kartą minėjo klubo sporto direktorius Tadas Simaitis, komanda ir toliau pildysis pajėgiais žaidėjais.

„Tomašas – žaidėjas, kuris turi labai gerus futbolo įgūdžius bei žaidimo patirtį aukštame futbolo lygyje. Pastarieji metai T. Vestenickiui nebuvo patys sėkmingiausi, bet mes tikime jo gabumais, kurie padės klubui žygiuoti tikslo link. Tiesa, legionieriui dar reikės kelių savaičių sugrįžti į fizinės formos piką, o tai padaręs, jis bus rimta jėga čempionate“, – neabejojo T. Simaitis.

Prieš septynerius metus T. Vestenickis priklausė „Roma“ klubui, tačiau jame taip ir nedebiutavo. Per savo karjerą geriausius metus „Riterių“ naujokas praleido „Nitra“, „Cracovia“ ir Bukarešto „Dinamo“ ekipose.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų