08-03, 22:00
Olimpiada
-
-

19 rezultatyvių perdavimų atlikęs D.Garlandas neišgelbėjo „Cavaliers“ nuo nesėkmės

2022.03.05 08:00
Dariusas Garlandas | Scanpix nuotr.

Įspūdingai Klivlando „Cavaliers“ (36/27) atakoms dirigavęs Dariusas Garlandas neišgelbėjo nuo trečiojo pralaimėjimo iš eilės.

Krepšininkas atliko net 19 rezultatyvių perdavimų ir pasiekė karjeros rekordą, tačiau jo atstovaujama ekipa svečiuose 119:125 (43:30, 28:33, 28:34, 20:28) krito prieš Filadelfijos „76ers“ komandą (39/23), kuri pratęsė pergalių seriją iki penkių.

Svečiai fantastiškai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje sugebėjo susikrauti net 20 taškų pranašumą (41:21).

Nepaisant to, greitai jis ėmė tirpti ir prieš antrąją rungtynių dalį beliko 8 taškai (71:63).

Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir galiausiai persvėrė rezultatą (93:97), o ketvirtajame didino atstumą iki 8 taškų (116:124).

Vėliau svečiams atsitiesti jau nepavyko ir teko pripažinti varžovų pranašumą – 119:125.

„Cavaliers“: Dariusas Garlandas 26 (6/14 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud., 19 rez. perd., 5 kld.), Isaacas Okoro 22, Jarrettas Allenas (7 atk. kam.) ir Cedi Osmanas po 20, Kevinas Love‘as 11 (10 atk. kam.), Evanas Mobley 7.

„76ers“: Tyrese‘as Maxey 33 (5/9 dvit., 5/6 trit., 8/9 baud.), Jamesas Hardenas 25 (11/12 baud., 11 rez. perd.), Joelas Embiidas 22 (9 atk. kam.), Georgesas Niangas 17, Tobiasas Harrisas 15, Shake‘as Miltonas 11.