Apie labai prastą aikštės kokybę kalbėjęs R.Berankis: „Priešininkas šiandien tiesiog bijojo laimėti pats“

2022.03.04 17:16
Ričardas Berankis | Organizatorių nuotr.

Ričardas Berankis | Organizatorių nuotr.

 Pirmąją Daviso taurės mačo tarp Pakistano ir Lietuvos rinktinių dieną komandos pasidalino po pergalę. Pirmuoju į kortą žengęs Laurynas Grigelis 6:7 (5:7), 6:3, 3:6 nusileido Pakistano komandos lyderiui Aqeeliui Khanui.

„Labai skaudi nesėkmė. Pikčiausia tai, kad susitikimą pralaimėjau pats. Varžovas tiesiog sulaukė tų momentų, kuomet suklydau ir pasiėmė pergalę. Kalbu, pavyzdžiui, apie dvigubas klaidas paduodant. Pirmo seto pabaigoje padariau dvi iš eilės, tas pats nutiko ir trečiame sete. Juolab, pirmąjį setą praktiškai turėjau kišenėje. Pirmavau 3:1 ir turėjau dvi ar tris galimybes dar kartą laimėti varžovo geimą”, - po susitikimo kalbėjo L. Grigelis.

Ne mažiau dramatiškai klostėsi ir antrasis dienos susitikimas tarp Ričardo Berankio ir Muhammado Shoaibo. Pirmąjį setą laimėjęs lietuvis nesėkmingai sužaidę antrąjį, tad mačo likimas trečiąjame sete. Jo pradžioje pakistanietis pabėgo į priekį 4:1. Visgi Lietuvos rinktinės lyderiui pavyko laimėti 5 geimus iš eilės. Galutinis susitikimo rezultatas - 6:4, 6:7 (2:7), 6:4.

„Tikrai labai sunkus mačas, nerealiai sunkus. Visų pirma, tai aikštelės kokybė labai prasta. Ant jos automatiškai visos jėgos susilygina. Tokiais atvejais daug kas priklauso nuo sėkmės faktoriaus, tuo šiandien ir įsitikinau. Nelaukiau tokios prastos aikštelės, kaip šiandien buvo. Nežiūrint į nieką, šiandien pavyko nugalėti ir tuo labai džiaugiuosi. Dabar bendras rezultatas yra 1:1. Po Lauryno nesėkmės buvo įtampos ir man. Jei rezultatas būtų tapęs 0:2, tada jau būtų prasti popieriai.

Trečiame sete pralošinėjau, bet kovojau iki paskutinio taško. Tuo ir skiriasi aukštos klasės žaidėjai nuo žemesnės. Manau, kad priešininkas šiandien tiesiog bijojo laimėti pats. Pasinaudojau ta proga ir sugebėjau jį palaužti. Tik toks komentaras būtų iš manęs apie šį mačą.

Dabar aš jau suprantu, kodėl Pakistanas pasirinko būtent šitą aikštelę, nes kitoje jie neturėtų šansų prieš mus“, - sakė R.Berankis.

Ričardo Berankio komentaras:

Rytoj 11 val. (8 val. Lietuvos laiku) bus žaidžiamas dvejetų susitikimas, po kurio įvyks 2 vienetų mačai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA