„Lietkabelis“ nepasigailėjo svečių iš Jonavos (1)

2022.03.03 19:52
Panagiotis Kalaitzakis | LKL.lt nuotr.

Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelis“ (16/5), kuris, dominavęs namų arenoje, galiausiai 103:71 (29:11, 20:20, 27:24, 27:16) sutriuškino Jonavos „CBet“ (10/10) klubą.

Tai – didžiausia šio sezono „Lietkabelio“ pergalė.

9:2 – taip rungtynes pradėjo Panevėžio ekipa, nors Emmanuelis Lecomte’as ir bandė tempti į priekį „CBet“. Vis tik šeimininkai sugebėjo pelnyti be atsako 12 taškų, o jų sustabdyti jonaviškiai niekaip nepajėgė. Jau po pirmojo kėlinio „Lietkabelis“ buvo susikrovęs daugiau nei svarią persvarą – 29:11.

Gedimino Oreliko, Panagiočio Kalaitzakio ir Džordže Gagičiaus metimai ėmė visiškai skandinti „CBet“ ekipą (36:11), tiesa, pastaroji kiek stabilizavo padėtį. Pagaliau taškus pelnė Juanas Palaciosas, o įsijungus ir kitiems skirtumas sparčiai tirpo – 28:39. Vis tik Vytenis Lipkevičius leido „Lietkabeliui“ į ilgąją pertrauką išeiti nusiteikus pozityviau – 49:31.

Po pertraukos panevėžiečiai laikė iniciatyvą savo rankose ir toliau (57:36), nepaisant J.Palacioso ir Laimono Kisieliaus bandymo padėti jonaviškiams – 51:69. Žalos nepadarė ir tai, kad Kasparas Bėrzinis greitai baigė rungtynes, nes gavo pražangą puolime, vėliau – gynyboje ir dar techninę. Paskutinis kėlinys teliko formalumu, kuriame panevėžiečiai pergalę įtvirtino.

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Gediminas Orelikas, kuriam užteko 17 minučių, kad pelnytų 22 taškus.

„Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 22 (4/5 trit.), Džordže Gagičius 14 (7/8 dvit., 7 atk. kam.), Gabrielius Maldūnas 12, Panagiotis Kalaitzakis 10, Vytenis Lipkevičius ir Dovydas Giedraitis – po 9.

„CBet“: Emmanuelis Lecomte’as 14, Laimonas Kisielius 13, Juanas Palaciosas 11 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Edvinas Šeškus ir Vitalijus Kozys – po 8.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Geriausi skaitytojų komentarai
2022 12 01 23:01
+12
Nu,kur vokietukų nuotrauka su užčiauotomis burnomis prieš čempionatą.Futbolo Dievas jus siunčia pas gėjus
Papildant derėtų pasakyti,kad palietė po to, kai nukreipė kamuolį. Ir veiksmas vyko vartininko, o ne Messi, aikštelėje.
2022 12 01 22:45
+8
Nepadėjo vokiečių prašymai, ispanai pralaiminėja japonams. Kas galėjo pagalvoti prieš čempionatą, kad grupėje kur visi spėliojo tik ar Ispanija, ar Vokietija bus pirma. O dabar vokiečiai važiuoja namo, o Ispanija tenkinasi antra vieta.
Juokingiausia ,kad Ispanai vos patys nevažiavo namo. Va čia tai būtu pasaulio čempionatas jei kartu su Vokiečiais namo :D
Vyrai jūs nerealus,visi puikiai šaudė.ir Tomas nepasidavė po baudos rato.Lenktynės buvo neįtikėtinos,tiek daug nuostabiu emociju,pačios geriausios nuotaikos prieš sprinta.Lauksiu startu tik dar nekantriau,taip džiaugiuosi kad nusistačiau žadintuva kad atsikelčiau stebėti laiku.Tiesiog magija.