C.Covingtonas ar J.Masvidalis? MMA žvaigždės pateikė savo prognozes (1)

2022.03.02 21:46
Colby Covingtonas ir Jorge Masvidalis | Instagram.com nuotr

Colby Covingtonas ir Jorge Masvidalis | Instagram.com nuotr

 Ankstyvą šio sekmadienio rytą UFC fanų lauks viena labiausiai intriguojančių metų kovų – narve santykius pagaliau išsiaiškins vienas kito nekenčiantys Colby Covingtonas ir Jorge Masvidalis.

34-erių C.Covingtonas (16-3) ir 37-erių J.Masvidalis (35-15) dar neseniai buvo geriausi draugai, kurie ne tik treniruodavosi kartu, bet 8 metus net ir gyveno kartu. Visgi, C.Covingtonas 2020 m. skandalingomis aplinkybėmis paliko „American Top Team“ klubą ir pylė „purvą“ net ant saviškių. Nuo tada J.Masvidalis svajoja pamokyti C.Covingtoną ir savo progą gaus jau po kelių dienų.

Visas „UFC 272“ turnyro pagrindinės programos kovas galėsite stebėti sekmadienį nuo 5 val. ryto per „TV3 Sport“ kanalą arba „Go3“ platformą. J.Masvidalis ir C.Covingtonas į narvą turėtų žengti apie 7-7.30 val. Lietuvos laiku.

Tiek C.Covingtonas, tiek J.Masvidalis neseniai turėjo po 2 galimybes tapti UFC čempionais, tačiau pralaimėjo Kamaru Usmanui. C.Covingtonas čempionui priešinosi labai rimtai. Pirmoje kovoje K.Usmanas laimėjo techniniu nokautu 5-ajame raunde, o antroje kovoje prireikė visų 5 raundų, po kurių teisėjai atidavė pergalę nigeriečiui. J.Masvidalis pirmai kovai su K.Usmanu beveik neturėjo laiko pasiruošimui ir pralaimėjo teisėjų sprendimu, o revanšinėje kovoje buvo nokautuotas jau antrojo raundo pradžioje.

J.Masvidalis išgarsėjo pergalėmis prieš Darreną Tillą, Beną Askreną (5 sekundžių nokautas) ir Nate‘ą Diazą, bet nuo 2019 m. lapkričio nėra laimėjęs kovos. C.Covingtonas paskutinę pergalę pasiekė 2020 m. rugsėjį, kai triuškino Tyroną Woodley.

Pilna J.Masvidalio ir N.Diazo kova:

Pilna C.Covingtono ir R.Lawlerio kova:

C.Covingtonas vis dar yra UFC pusvidutinio svorio kategorijos reitingo lyderis, o J.Masvidalis užima 6-ą vietą. Abu kovotojai svajoja trečią kartą susikauti su K.Usmanu. Beje, J.Masvidaliui vis dar priklauso „kiečiausio močkrušio“ diržas (BMF), o UFC prezidentas Dana White‘as jau užsiminė, kad dėl jo gali būti kovojama „UFC 272“ turnyre.

Lažybininkai aiškiu kovos favoritu vadina C.Covingtoną. Jo šansai laimėti vertinami 73 proc. J.Masvidalio pergalės tikimybė siekia 26 proc., o lygiųjų – 1 proc.

Sportas.lt lankytojų prognozė:

Kas laimės pagrindinę „UFC 272“ kovą?
  • Colby Covingtonas (295 balsai)
  • Jorge Masvidalis (200 balsų)
  • Kova baigsis lygiosiomis (4 balsai)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Savo prognozėms prieš kovą pasidalino ir kitos kovinio sporto asmenybės:

Kamaru Usmanas: „Kai suskaldžiau Colby žandikaulį, jis jau ieškojo būdų, kaip pasitraukti iš tos kovos. Kiekvienas turi savo lūžio tašką ir Colby – ne išimtis. Nepaisant to, vis tiek manau, kad Colby būtų naudingesnė ilga kova prieš Masvidalį. Jei reikės kelių raundų, tada Masvidalio situacija prastės, nes Colby turi daugiau būdų, kaip laimėti kovą. Jorge reikia eiti į priekį ir nuolat atakuoti varžovą. Jo gynyba nuo parvertimų yra geresnė, nei maniau. Pats tai pajaučiau“.

Anthony Smithas: „Colby dėl savo kovos stiliaus pastaruoju metu patyrė nemažai žalos. Jis tiesiog eina į priekį ir sugeria smūgius. Kažkada jam tai atsilieps. Kažkada jis praleis tokį smūgį, kuris jį pakeis. Manau, kad Colby naudos tą pačią taktiką, kurią Usmanas naudojo prieš Masvidalį. Jie su Masvidaliu daug laiko treniravosi kartu, todėl žino vienas kito paslaptis. Sakyčiau, kad Masvidalis šitoje kovoje turi psichologinį pranašumą. Manau, kad Masvidalis laimės kovą anksčiau laiko“.

Gilbertas Burnsas: „Colby Covingtonas palaikys aukštą tempą, pasinaudos imtynių pranašumu ir laimės“.

Michaelas Chiesa: „Nenustebčiau, jei Colby kalbos apie tai, kad treniruotėse jis geriau atrodydavo už Masvidalį, yra tiesa. Masvidalis nėra treniruočių kovotojas. Jis geriausias savo savybes parodo tada, kai tam ateina laikas. Tai ir yra šitos kovos x-faktorius, todėl aš statyčiau už savo vyruką Masvidalį. Manau, kad Colby pernelyg nuvertina Masvidalį“.

Kamaru Usmanas ir Jorge Masvidalis | Scanpix nuotr.

Kamaru Usmanas ir Jorge Masvidalis | Scanpix nuotr.

Jackas Hermanssonas: „Man patinka Masvidalis, bet Covingtonas yra išskirtinis kovotojas. Jis palaiko neįtikėtinai aukštą tempą, nuolat spaudžia varžovą, gerai imtyniauja. Pagal tai jam prilygsta tik Usmanas. Manau, kad Covingtonas laimės šitą kovą“.

Henry Cejudo: „Aš už Jorge, bet jei jis treniruotėse negerina imtynių įgūdžių ir nesimoko, kaip pabėgti iš parterio būnant apačioje, tada jo laukia sunkus vakaras. Colby, jei neklystu, buvo elitinis NCAA imtynininkas, todėl jis žino kaip „joti“ ant žmonių. Aišku, jam tas nepavyko su Usmanu, nes jis irgi puikus imtynininkas, bet kovoje su Jorge jis iš karto šoks į kojas. Masvidaliui belieka eiti „va bank“ ir ieškoti nestandartinių sprendimų, tokių kaip tas spyris keliu pašokus, nes jei Colby sugriebs tavo koją, tai nepaleis jos kaip šuo kaulo“.

Aljamainas Sterlingas: „Įprastai tokiose kovose renkuosi imtynininkus, bet Masvidalis moka nustebinti varžovus. Tai jau matėme kovoje su Askrenu ir Tillu. Masvidalis įrodė, kad gali nugalėti stambesnius varžovus ar tuos, kurie vienoje srityje yra stipriai pranašesni už jį. Colby yra labai ištvermingas, turi tvirtą smakrą, palaiko aukštą tempą. Jo smūgių kombinacijos gal nėra tokios techniškos kaip Masvidalio, bet Colby turi pranašumą imtynėse. Jei Colby įvels Masvidalį klampią kovą, tada gali nuvarginti jį ir laimėti, bet Masvidalis visada gali „prigauti“ varžovą netikėtu smūgiu ir pats laimėti. Jam reikės gerai dirbti kojomis, stengiantis išlaikyti kovą narvo viduryje ir vengti graplingo prie tinklo. Nežinau, kuris iš jų laimės kovą. Žinau tik tiek, kad laimės kovinio sporto sirgaliai“.

Mike‘as Perry: „Aš šitoje kovoje palaikysiu Masvidalį. Paskutinė kova jam klostėsi prastai, tad galbūt tai motyvavo jį dar labiau patobulėti ir galbūt pamatysime narve jį dar stipresnį. Covingtonas turi pranašumą imtynėse, bet Masvidalis yra geresnis smūgiuotojas, be to, žinau, kad treniruotėse jis gerina graplingo įgūdžius“.

Seanas O‘Malley: „Masvidalis yra gana ištvermingas ir turi daugiau jėgos smūgiuose. Covingtono „kuro bako talpa“ yra tiesiog neįtikėtina, jis nuolat eina į priekį ir spaudžia varžovą. Tai bus dar viena iš tų „50 prieš 50“ kovų, o visi tie asmeniniai nesutarimai kelia tik dar daugiau intrigų“.

Curtisas Blaydesas: „Galiu atvirai pasakyti, kad nemėgstu Colby, tačiau nepaneigsiu, kad jis yra geras kovotojas, pasižymintis aukštu kovos tempu ir didele ištverme. Jėgos pas jį ne per daugiausiai, bet jo kovos stiliui tiek jėgos ir nereikia. Jis tiesiog vargina varžovus narve. Tuo tarpu Jorge jau sulėtėjęs, ko ir buvo galima tikėtis. Kiek jam? 37-eri? Būnant tokio amžiaus tokioje svorio kategorijoje yra sunku neatsilikti nuo elitinių kovotojų. Jei Jorge būtų toks, kaip prieš kelerius metus, kai nokautuodavo visus iš eilės, tada statyčiau už jį, bet antroje kovoje su Usmanu jau matėsi, kad jo kojų darbas suprastėjęs, jam trūksta greičio ir vikrumo, todėl renkuosi Colby“.

Kamaru Usmanas ir Colby Covingtonas | Scanpix nuotr.

Kamaru Usmanas ir Colby Covingtonas | Scanpix nuotr.

Stephenas Thompsonas: „Prognozuočiau Colby pergalę, nors pats labiau norėčiau Masvidalio sėkmės“.

Jamahalas Hillas: „Statyčiau už Colby pergalę. Jis turi vieną didžiulį pranašumą prieš Masvidalį ir tai yra imtynės. Toje kategorijoje pagal imtynių įgūdžius Colby prilygsta tik Usmanas. Dėl to jie tarpusavio kovoje ir vengė graplingo, nes žinojo, kokie stiprūs abu ten yra. Manau, kad Covingtonas laimės, nebent Masvidalis jį „pakrikštys“ pirmomis kovos sekundėmis“.

Calvinas Kattaras: „Pats esu užsivedęs prieš šitą kovą ir nekantrauju ją pamatyti. Du buvę draugai plieksis narve. Iš vienos pusės nesinori matyti tokių pykčių, iš kitos pusės – tai viena iš tų kovų, kurių nesinori praleisti. Manau, kad jei kas ir bus „prigautas“ viską užbaigiančiu smūgiu, tai Colby. Masvidalis man labiau patinka kaip žmogus, jis nesąmonių nešneka, yra tikras ir nieko nevaidina. Colby pila purvą ant visų iš eilės, nors dalis jo elgesio man atrodo suvaidinta. Žinoma, aš dėl to jo nekaltinu, nes taip jis tiesiog didina savo kovų žiūrimumą“.

Robertas Whittakeris: „Esu gyvai matęs, kaip Covingtonas kovoja. Tai kažkas ypatingo. Jie jis sugebės pargriauti Masvidalį ir išlaikys kovą parteryje, tuomet turėtų laimėti“.

Gegardas Mousasi: „Covingtonas turi daugiau šansų laimėti“.

Chrisas Daukausas: „Manau, kad laimės Colby. Jis universalesnis kovotojas. Manau, kad Colby gali ir psichologiškai paveikti savo varžovą, ypač kai prasidės akistatos prieš kovą“.

Colby Covingtonas ir Kamaru Usmanas | Scanpix nuotr.

Colby Covingtonas ir Kamaru Usmanas | Scanpix nuotr.

Miša Cirkunovas: „Nežinau, kodėl, bet linkstu prie Masvidalio. Man jis patinka tiek kaip kovotojas, tiek kaip asmenybė“.

Jiri Prochazka: „Manau, kad Masvidalis laimės“.

Danas Hookeris: „Masvidalis yra mano vyrukas. Aš jo fanas. Masvidalis „nuneš“ varžovo galvą“.

Kyle‘as Daukausas: „Colby laimės. Man patinka jo kovos stilius. Aišku, jis pagal savo charakterį yra mano priešingybė, bet kaip kovotojas jis man patinka“.

Dar daugiau MMA kovotojų prognozių:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų