Anglija
72 min.
1
:
2
Atsinaujins po sek
Vokietija

Efektinga M.Janišiaus pergalė KOK turnyre Rygoje: greičiau nei per minutę sulaužė varžovui nosį (2)

2022.02.27 13:26
Dainiaus Daukšo nuotr. | „Facebook“ nuotr.

Dainiaus Daukšo nuotr. | „Facebook“ nuotr.

 Rygoje (Latvija) šeštadienį surengtas kovinio sporto turnyras „KOK’98 Hero‘s Series“. Jame netrūko ir sportininkų iš Lietuvos.

Pirmasis iš lietuvių į ringą žengė Rimvydas Brovka, kuris pagal KOK taisykles susikovė su latviu Raivo Aukštikalniu. Pirmojo raundo pradžioje po spyrio į kepenis lietuviui imtas skaičiuoti nokdaunas. R.Aukštikalnis ir vėliau akcentavo smūgius į tą pačią sritį ir antrajame raunde lietuvis dar kartą pabuvojo nokdaune. Prieš pat trečiojo raundo pabaigą R.Brovkai skaičiuotas ir trečias nokdaunas. Lietuvis atsilaikė iki finalinio gongo, o teisėjai vienbalsiai atidavė pergalę latviui.

Geriau turnyras susiklostė Osvaldui Fedorovičiui (8-1-4). Kovoje pagal ZST bushido taisykles parteryje prieš latvį Bilolą Abdurasulovą dominavęs lietuvis šventė pergalę vienbalsiu teisėjų sprendimu.

Gustas Dimša (9-0-2) vienbalsiu teisėjų sprendimu nugalėjo gerokai daugiau patirties turintį 13 metų vyresnį lenką Filipą Rzadeką (13-0-11)

Pagrindinėje pirmosios programos dalies kovoje Samuelis Šorochovas (2-1-6) susikovė su lenku Alehu Moshinu (18-3-7). Kovos pradžią kiek trikdė S.Šorochovo smūgiai žemiau srities, dėl kurių A.Moshinui du kartus prireikė pertraukėlės. Antrajam raundui artėjant prie pabaigos lenkas savo smūgių serija pasiuntė lietuvį į nokdauną. Trečiajame raunde lenkas vėl signalizavo apie smūgį žemiau juostos. Galiausiai po 3 raundų teisėjai paskelbė A.Moshino pergalę.

Antroje programos dalyje pasirodė Mantas Janišius (5-0-0), metęs iššūkį latviui Einarui Golbergui (8-0-2). Ši kova truko vos 51 sek. Lietuvis po suktuko pataikė į varžovą koja, tuomet pridėjo smūgį ranka ir iš E.Golbergo nosies pasipylė kraujas. Medikai bandė sustabdyti kraujavimą, bet pastebėjo, kad E.Golbergo nosis buvo sulaužyta, todėl pergalė įskaityta lietuviui.

Modestas Juodpusis (10-0-2) pralaimėjo prieš latvį Kristapą Zilę (23-0-11), kuriam po 3 raundų pergalę atidavė teisėjai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ČEMPIONŲ LYGA