K.Benzemos pelnytas įvartis padovanojo „Real“ pergalę prieš „Rayo Vallecano“ VIDEO (1)

2022.02.26 21:29

Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 1 – 0 įveikė „Rayo Vallecano“ futbolininkus.

Casemiro 39-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Karimas Benzema per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko smūgį galva, tačiau Luca Zidane sėkmingai atrėmė kamuolį.

Mario Suarezas 56-ąją minutę atliko smūgį galva į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

K.Benzema 83-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Tre 02-01 Real Betis 22 : 00 Barcelona
Ket 02-02 Real Madrid 22 : 00 Valencia