Lietuva
Rungtynės prasidės 19:30
0
:
0
Atsinaujins po sek
Latvija

A.Rubliovas paprašė sustabdyti karą, amerikiečiai norėtų perimti „Chelsea“ valdymą, „Allianz Arena“ nusidažė Ukrainos spalvomis (9)

2022.02.25 22:34
„Bayern“ nuotr. | „Twitter“ nuotr.

„Bayern“ nuotr. | „Twitter“ nuotr.

 Po to, kai Rusija pradėjo karą prieš Ukrainą, Didžiojoje Britanijoje pasigirdo raginimai uždrausti Romanui Abramovičiui toliau valdyti Londono „Chelsea“ klubą.

„Bloomberg“ teigimu, Vakarų įvestų sankcijų paketai R.Abramovičiaus asmeniškai dar nepalietė, tačiau neatmetama tikimybė, kad situacijai negerėjant, jis gali būti priverstas parduoti klubą. Teigiama, kad kai kurios kompanijos iš JAV akylai stebi „Chelsea“ situaciją ir norėtų perimti klubo valdymą iš R.Abramovičiaus.

„Chelsea“ klubas šiuo metu vertinamas 1,5 mlrd. svarų sterlingų (apie 1,8 mlrd. eurų).

Kol R.Abramovičius tyli, jo dukra Sofija paskelbė įrašą, nukreiptą prieš Vladimiro Putino režimą. Ji pareiškė, kad karo nori ne Rusija, o V.Putinas.

Komentaras | Instagram.com nuotr

Komentaras | Instagram.com nuotr

Karą stabdyti jau prašo ir Rusijos teniso žvaigždės. Daniilas Medvedevas ketvirtadienį pareikalavo taikos, o Andrejus Rubliovas pareiškė, kad tai, kas vyksta, yra siaubinga ir penktadienį ant kameros užrašė – „prašau, jokio karo“.

Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) kreipėsi į visų sporto šakų federacijas ir paragino nerengti tarptautinių sporto varžybų Rusijoje bei Baltarusijoje. Taip pat raginama kitose šalyse vykstančiose varžybose nekelti Rusijos bei Baltarusijos vėliavų ir negroti šių šalių himnų.

Paramą Ukrainai išreiškė Miuncheno „Bayern“ futbolo klubo namų stadionas „Allianz Arena“, nusidažęs Ukrainos vėliavos spalvomis.

Vienos „Austrios“ (Austrija) klubas pranešė, kad nuo klubo marškinėlių pašalins „Gazprom“ reklaminius logotipus, o UEFA jau pradėjo konsultacijas su teisininkais, kaip jie galėtų nutraukti rėmimo sutartį su tuo pačiu „Gazprom“.

„West Ham United“ klubas pranešė, kad artimiausiu metu komandai nepadės ukrainietis Andrejus Jarmolenka. Komanda nusprendė jam suteikti keletą laisvų dienų. Tuo tarpu Oleksandras Zinčenka yra pasiruošęs padėti „Man City“.

„Jis sunerimęs, bet, tuo pačiu, neįtikėtinai tvirtas. Jam dabar tikrai nelengva, bet tiek vakar, tiek šiandien treniruotėse jis atrodė nuostabiai. Jei mums prireiks jo pagalbos, jis bus pasiruošęs žaisti“, - sakė „Man City“ treneris Pepas Guardiola.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų