G.Stahlis: „Riterių“ komplektacija dar nėra baigta“

2022.02.25 19:04
Glennas Stahlis | Elvio Žaldario nuotr.

Glennas Stahlis | Elvio Žaldario nuotr.

Maždaug prieš mėnesį prie „Riterių“ ekipos prisijungęs specialistas iš Švedijos Glennas Stahlis jau mato pirmuosius darbo vaisius. Anot stratego, kiekviena treniruotė davė savo, todėl prie starto linijos jo auklėtiniai stos maksimaliai pasiruošę.

„Lėtai, bet tobulėjame. Kai prie komandos prisijungiau prieš tris savaites, visų pirma, siekiau įvesti savo tvarką. Norėjau, kad žaidėjai priprastų prie mano žaidimo principų, suprastų, kaip turime pulti, kaip turime gintis ir kokie turime būti agresyvūs.

Be abejo, tokiems dalykams reikalingas laikas. Jo neturime daug, tačiau mūsų veidas keičiasi. Ir keisis dar ryškiau, dėl to esu visiškai pozityvus. Mano žaidėjai – taip pat. Mes kuriame komandą, kuri turėtų nugalėtojų mentalitetą. Viskas kol kas vyksta pagal mano norus. Be abejo, kiekvieną treniruotę ryškinamos detalės komandos veidą padarys dar pastebimesnį. Man labai svarbu, kad žaidėjai tai suprastų. O jei nesupranta – klaustų. Mūsų susitarimas yra toks, kad apie dalykus, kurie domina, kalba su manimi, o ne už mano nugaros“, – sakė G. Stahlis.

Treneris neslepia, kad ne tik padarytas įdirbis, bet ir pasikeitusi sudėtis prisidėjo prie to pakeisto veido. Nuo jo atvykimo prie komandos prisijungė brazilas Lucas Dias bei sugrįžo Mindaugas Grigaravičius.

„Lucas yra labai įdomus. Jis kitoks nei buvę „Riterių“ žaidėjai – turi lengvą pėdą, lengvai dirba su kamuoliu. Kalbant apie jį, jam trūksta taktinių dalykų žaidžiant be kamuolio. Bet kuriuo atveju, jis labai geras futbolininkas. Džiaugiuosi matydamas jį komandoje, kurią jis daro stipresnę.

Grigo (Mindaugo Grigaravičiaus) sugrįžimas – ne mažiau svarbus. Jis visus čia pažįsta, jį visi pažįsta ir gerbia. Man imponuoja jo sugebėjimas bėgti ir dirbti su kamuoliu. Po sugrįžimo jis turėjo geras rungtynes prieš „Hegelmann“. Gaila, kad po to dėl mini traumos iškrito iš treniruočių proceso, tačiau jo pagalbos komandai, neabejotinai, reikės. Grigas yra universalus žaidėjas, o ilgame sezone universalūs žaidėjai yra vertinami labiausiai“, – sakė G. Stahlis.

Vos prisijungęs prie komandos, specialistas minėjo, kad jam trūksta keturių arba penkių žaidėjų, kurie komandą pakeistų iš esmės. Dabar švedas sako, kad naujokų paieška dar nėra baigta.

„Tai nenutrūkstamas procesas. Visada žvalgomės tokių žaidėjų, kurie galėtų sustiprinti komandą. Vis tik, turime vieną taisyklę – neperskubėti. Mes bandome pasirinkti būtent tokį žaidėją, kokio labiausiai reikia komandai. Žinome, ko norime, ko ieškome ir taip – komandos komplektacija dar nėra baigta“, – reziumavo G. Stahlis.

Per priešsezoninį etapą „Riteriai“ sužaidė šešerias rungtynes, iš kurių trejas laimėjo, kartą sužaidė lygiosiomis ir dvejas pralaimėjo. Priešsezoninių rungtynių ciklą vilniečiai užbaigs šį šeštadienį akistata su Gargždų „Banga“.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų