I.Marčenka pareiškė, kad Vakarų įvedamų sankcijų neužteks, E.Svitolina prašo vienybės

2022.02.25 15:54
Elina Svitolina | Scanpix nuotr.

Elina Svitolina | Scanpix nuotr.

 34-erių Ukrainos tenisininkas Ilja Marčenka (ATP-222) atvirai išsakė, ką galvoja apie karą gimtinėje ir Vakarų reakciją į Rusijos veiksmus.

„2014 m. jie jau nešė „taiką“ į Krymą, Luhanską ir mano gimtąjį Donecką. Dabar jie tą „taiką“ neša į visą Ukrainos teritoriją. Noriu kreiptis į visą likusį pasaulį, jei jūs galvojate, kad tai jūsų nepaveiks. Ukraina turi apie 40 mln. gyventojų ir apie 250 tūkst. karių, bet ir tai jo nesustabdo. Pasižiūrėkite į savo gynybinius pajėgumus ir pagalvokite apie juos. Sankcijų čia neužteks“, - rašė I.Marčenka.

Emocingai kalbėjo ir buvusi 13-oji pasaulio raketė Aleksandras Dolgopolovas: „Visam laisvajam pasauliui reikia žinoti, kad jį nuo bepročių režimo skiria tik Ukraina. Europa, JAV, Didžioji Britanija ir visi kiti, jums laikas imtis veiksmų. Mums reikia daugiau pagalbos“.

„Neteisinga, kad Ukrainos žmonės žūsta dėl Rusijos diktatoriaus veiksmų. Norėčiau paprašyti visos teniso bendruomenės aiškiai pasisakyti šia tema“, - rašė Lesia Curenka (WTA-127).

„Susivienykime visi šiuo sunkiu laikotarpiu vardan taikos ir mūsų valstybės ateities“, - teigė Elina Svitolina (WTA-15).

„Tiek daug skausmo ir baimės. Ukrainoje prasidėjo karas! Tikiuosi, kad taika greitai sugrįš“, - rašė Odesoje su šeima likusi Dajana Jastremska (WTA-120).

„Ukraina turi savo istoriją, kultūrą, kalbą, tautą, teritoriją ir yra savarankiška valstybė. Ukraina nėra Rusijos dalis. Niekada nebuvo ir nebus“, - rašė Marta Kostiuk (WTA-54).

Viena geriausių pasaulio tenisininkių japonė Naomi Osaka parašė, kad meldžiasi už Ukrainą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų