ŽalgirisBackstage: Dakaro planus praskleidęs A.Gelažninkas ir pagerbtas J.Mačiulis

2022.02.25 13:08
Jono Mačiulio pagerbimas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Jono Mačiulio pagerbimas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Ketvirtadienio vakarą „Žalgirio“ arena bangavo nuo gerų sirgalių emocijų ir Kauno „Žalgirio“ krepšininkų padovanotos pergalės prieš vienus Eurolygos favoritų – Madrido „Real“ klubą.

Šįkart rungtynių užkulisius krepšinio gerbėjams padėjo atverti „Žalgiris TV“ laidų vedėja Eglė Jurgaitytė naujausioje #ŽalgirisBackstage laidoje.

Dar prieš rungtynes į areną susirinkę sirgaliai prieš žengiant į tribūnas galėjo sutikti dukart Dakaro ralyje „vienišių“ klasėje triumfavusį motociklininką Arūną Gelažninką, kuris atskleidė savo ateities planus.

„Taip, pailsėjau nuo Dakaro ir fiziškai, pailsėjo ir galva. Nauji planai – ruoštis artėjančiam Dakarui. Nebeplanuoju dalyvauti „vienišių“ klasėje, man jau dviejų kartų užtenka. Dabar bus nauji, bet apie juos papasakosiu vėliau, – tvirtino A.Gelažninkas. – Šiandien „Žalgirio“ arenoje demonstruoju savo motociklą, bet „Žalgirį“ visada ateinu palaikyti ir sergu už komandą nuo vaikystės.“

Po pirmojo kėlinio rungtynėse su „Žalgiriu“ ir „Real“ arenoje buvo pagerbtas ir abejose komandose ne vieną sezoną praleidęs Jonas Mačiulis. Buvusiam krepšininkui atminimo dovanas įteikė „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas ir „Real“ atstovai.

„Smagu jausmas, smagu jausti fanų meilę bei padėką už išlietą prakaitą. Smagu gauti sveikinimus nuo abiejų komandų, džiaugiuosi, kad tie metai, praleisti Kaune ir Madride yra vertinami. Čia yra namai, bet ir Madride buvo praleisti nuostabūs ketveri metai, – tikino J.Mačiulis. – Aišku, kad palaikau „Žalgirį“, bet niekada nerodau emocijų žiūrėdamas rungtynes arenoje. Namie yra kitaip. Na, nebent žaidžia Lietuvos rinktinė.“

E.Jurgaitytės paklaustas apie tai, kokia atmosfera vyravo abejose komandose, buvęs žaidėjas tvirtino, besimėgavęs buvimu tiek Kaune, tiek Madride.

„Abiejų komandų atmosferos buvo labai panašios. Ir žaidžiant Madride jaučiau šeimynišką atmosferą. Leidome daug laiko su kitais žaidėjais šeimomis. Klubas į tai dėdavo daug pastangų, tą patį darydavo ir „Žalgiris“, – kalbėjo J.Mačiulis.

Pokalbio pabaigoje J.Mačiulis buvo užkluptas ir hipotetinio klausimo: kuris Jonas Mačiulis – ar tas, kuris žaidė „Žalgiryje“, ar tas, kuris baigė karjerą Atėnų AEK klube, – įveiktų vienas kitą menamoje dvikovoje?

„Manau, kad tas, kuris žaidė „Žalgiryje“, – šypsojosi J.Mačiulis. 

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų