Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

J.Masvidalis norėtų antrosios kovos su N.Diazu: „Pirmoje kovoje jo vos nenužudžiau“

2022.02.22 21:05
Jorge Masvidalis ir Nate'as Diazas | Youtube.com nuotr.

Jorge Masvidalis ir Nate'as Diazas | Youtube.com nuotr.

 Beliko 11 dienų iki grandiozinio „UFC 272“ turnyro, kuriame santykius pagaliau išsiaiškins amerikiečiai Jorge Masvidalis (35-15) ir Colby Covingtonas (16-3). Nors ekspertai favoritu vadina C.Covingtoną, J.Masvidalis neabejoja savo pergale ir jau galvoja, su kuo vėliau norėtų kautis narve. Jo taikinyje atsidūrė besibaigiantį kontraktą su UFC turintis Nate‘as Diazas.

„Kai išjungsiu Colby, tada lauksiu Usmano ir titulinės kovos. Belaukdamas turbūt turėsiu laiko dar kartą išspardyti Diazo užpakalį. Galime tai padaryti, brolau. Galiu sulaužyti tau veidą už visą tą mešlą, kurį beri socialiniuose tinkluose“, - sakė J.Masvidalis.

Visgi, veteranas abejoja, ar N.Diazas norėtų antrą kartą susikauti su juo: „Nemanau, kad tas močkrušys pats to nori. Aš praeitą kartą jo vos nenužudžiau. Matėte jo pastarąją kovą su Leonu? Jis tą kartą net nebandė kovoti. UFC tikriausiai padarytų didelę klaidą, jei vėl mane suvestų su juo į vieną narvą“.

J.Masvidalis su N.Diazu susitiko „UFC 244“ turnyre ir kovėsi dėl kiečiausio močkrušio diržo. Tada po 3 raundų kovą nutraukė gydytojas, o N.Diazui aplink akis prireikė 25 siūlių.

J.Masvidalio ir C.Covingtono kovą įdėmiai stebės Chamzatas Čimajevas. Jis pats dabar derasi dėl dvikovos su Gilbertu Burnsu, planuoja sutriuškinti brazilą, o tada norėtų susikauti su J.Masvidalio bei C.Covingtono kovos laimėtoju ir išsiaiškinti kitą pretendentą į titulinę kovą.

„Burnso statistika man neįdomi. Nemanau, kad jis man mes rimtą iššūkį. Aišku, kovoje gali nutikti bet kas, tačiau aš planuoju eiti į narvą su įprastu nusiteikimu ir tiesiog sumalti varžovą. Masvidalio ir Covingtono kova turėtų tapti geru reginiu. Manau, kad jų šansai laimėti yra 50 prieš 50. Tikiuosi, kad galėsiu kautis su tos kovos laimėtoju, nes Usmanas dėl rankos traumos dabar nekovos. Mano ir Gilberto bei Jorge ir Colby kovų laimėtojai turi susitikti tarpusavyje. Tai būtų kova dėl pirmos vietos reitinge ar net dėl laikinojo čempiono diržo. Mes tarpusavyje išsiaiškintume santykius, o tada Usmanas grįžtų ir galėtų kautis su pirmu reitingo numeriu. Aš nesiruošiu būti eilinis UFC čempionas su vienu diržu. Noriu laimėti bent 2-3 diržus“, - „RT Sport“ dėstė Ch.Čimajevas.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų