Išsiskyrė „Riterių“ ir V.Jeriomenko keliai

2022.02.22 10:27
Valentinas Jeriomenka | fkriteriai.lt nuotr.

Valentinas Jeriomenka | fkriteriai.lt nuotr.

Penkerius metus „Riteriams“ atstovavusio Valentino Jeriomenkos būsimame sezone komandoje nebeišvysime. Net 117 rungtynių su „Riterių“ (arba tuometinių „Trakų“) apranga žaidęs saugas karjerą nusprendė tęsti ne Lietuvoje.

„Gaila, kad tiek metų trukęs bendradarbiavimas baigėsi, Valentinas pasirinko kita kelią, tačiau mes jo pasirinkimą gerbiame ir linkime sėkmės. Tuo pačiu, klubo sistemoje senbuviui paliekame atviras duris sugrįžti, galbūt kitame vaidmenyje ar į Talentų akademiją?“, – retoriškai kalbėjo klubo sporto direktorius Tadas Simaitis.

Sausio mėnesį kartu su „Riteriais“ pradėjęs pasiruošimą būsimam sezonui, V. Jeriomenko sužaidė kelias kontolines rungtynes, tačiau galiausiai nusprendė pakeisti aplinką.

Per karjerą „Riteriuose“ V. Jeriomenko pasižymėjo aštuoniais įvarčiais ir šešiais rezultatyviais perdavimais. Jo statistiką puošia ir devynerios rungtynės sužaistos UEFA Europos lygos atrankos turnyre.

V. Jeriomenko yra vienas iš penkių klubo žaidėjų per visą istoriją, įstojusių į „Šimto“ klubą. Kartu su juo daugiau nei šimtą rungtynių klube yra sužaidę: Justinas Januševskis (180), vis dar karjerą tęsiantis Valdemaras Borovskis (163), Deividas Česnauskis (113) ir Aleksandras Byčenokas (104).  

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų