K.Maksvytis: apie slapukaujančius bosnius, praradimus ir pokalbius su Eurolygos klubais (5)

2022.02.21 16:27
Kazys Maksvytis | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Kazys Maksvytis | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Lietuvos rinktinės treneris Kazys Maksvytis dėl COVID-19 atvejų stovyklą pradeda dvejopomis nuotaikomis. Pirmadienį paaiškėjo, kad rinktinei negalės padėti COVID-19 susirgęs Vaidas Kariniauskas.

„Nuotaikos permainingos. Lyg ir visi suvažiavome į Vilnių, bet vakar vakare išgirdome naujienų. Pirmoji ta, kad nelabai gerai jaučiasi keli rinktinės kandidatai. Vakar buvo atlikti greitieji testai, o šiandien padarėme ir PGR testus. Iš visų kandidatų vienintelis V.Kariniauskas gavo teigiamą atsakymą ir negali prisijungti prie rinktinės.

Ypatingą dėmesį kreipėme į „Ryto“ ir „Lietkabelio“ žaidėjus, bet kiti jų atstovai be V.Kariniausko yra pasiruošę. Bandysime su jais toliau tęsti treniruočių procesą“, – mintimis dalinosi K.Maksvytis.

K.Maksvytis sakė, kad su Kauno „Žalgirio“ komanda kalbėjosi tik dėl Regimanto Minioto.

„Tik derėjomes dėl Regimanto. Su Edgaru Ulanovu teko bendrauti ir jo situacija nepasikeitė. Šį kartą paprašėme „Žalgirio“, kad išleistų tik R.Miniotą, kuris dabar žaidžia mažiau, grįžus kitiems aukštaūgiams“, - sakė jis.

K.Maksvytis jau žino, kad patikės stabdyti Bosnijos ir Hercegovinos žvaigždę Džananą Musą.

„Turbūt Arnas Butkevičius, Margiris Normantas ar Tomas Dimša. Šiems žaidėjams skirsime jo globą, kad nenukentėtų mūsų puolimas. Lengva nebus, nes matome, jog jis ir Ispanijos lygoje skina MVP laurus ir su juo problemų turi ir geriausios Ispanijos komandos“, - sakė treneris.

K.Maksvytis paaiškino, kodėl pasikvietė Martyną Sajų: „Manau, kad ir treniruočių procese, ir išplėstiniame sąraše yra tikslinga turėti tris centrus. Nežinau, kiek jų pateks į galutinį sąrašą. Jis pasirinktas, nes demonstruoja neblogą formą. Kai jis liko vienas nominalus aukštaūgis savo komandoje, su tuo susitvarkė labai gerai ir net pagerino žaidimą, tad norime pamatyti jį rinktinės kontekste ir duoti šansą“.

K.Maksvytis pripažino, kad bosniai slapukauja dėl savo sudėties.

„Taip ir yra, bet žinome, kad traumuotas Johnas Robersonas, kuris vaidina nemažą vaidmenį. Žinome, kad Robersonas iškrito 3–4 mėnesiams. Rinktinės treneris paskutinėse rungtynėse rėmėsi 8–9 žaidėjais. Dabar tikriname informaciją, ar jie pasikvies kitą natūralizuotą žaidėją, ar kviesis kažką iš vietinių“, – sakė K.Maksvytis.

Treneris atskleidė, kad COVID-19 serga Sankt Peterburgo „Zenit“ lietuvis Mindaugas Kuzminskas.

„Prieš aną „langą“ buvo informacija, kad komanda jį išleis tik į pirmą „langą“. Tikrinome informaciją, bet niekas nepasikeitė. Paskutinėmis žiniomis, jis ir negalėtų prisijungti, nes turi teigiamą koronaviruso testą“, - kalbėjo jis.

Treneris teigė, kad prieš artėjantį „langą“ su kitais Eurolygos klubais nekalbėjo: „Su „Barcelona“ buvo kalbama prieš pirmąjį „langą“ dėl Roko Jokubaičio, o su kitomis komandomis bendrauti neteko“. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų