„Sūduvos“ puolimą stiprina lietuvis ir brazilas (3)

2022.02.20 12:50
Simonas Urbys (deš.) | fksuduva.lt nuotr.

Simonas Urbys (deš.) | fksuduva.lt nuotr.

 Marijampolės „Sūduva“ pasirašė kontraktus su dviem atakuojančiais žaidėjais – lietuviu Simonu Urbiu ir brazilu Joao Pedro Sacramento da Silva.

26 metų S. Urbys iki šiol atstovavo įvairiems Lietuvos klubams, o šią žiemą buvo nusprendęs išvykti į užsienį. Futbolininkas buvo sukirtęs rankomis su Oralo „Akžajyk“ ekipa iš Kazachstano, bet nusprendė grįžti į Lietuvą ir prisijungti prie „Sūduvos“.

„Tikėjausi Kazachstane vieno, o išėjo kiek kita, – pasakojo puolėjo ir krašto saugo pozicijose rungtyniaujantis S. Urbys. – Turime šeimoje mažą vaiką, pasitarėme ir nusprendėme, kad mums šiuo metu geriau būtų Lietuvoje.“

Futbolininkas teigė, kad su „Sūduva“ bendravo ir prieš išvykdamas į Kazachstaną.

„Buvo kontaktas ir po praeito sezono, bet tuo metu buvau nusiteikęs išbandyti save užsienyje. Išėjo, kaip išėjo, pabandžiau 3 savaites , – nusijuokė „Sūduvos“ naujokas. – Esu dėkingas, kad klubas tiek išlaukė ir dabar esu čia. „Sūduvoje“ yra visai kitoks žaidimo stilius nei mano ankstesnėje komandoje, smagu, kai komanda turi iniciatyvą, daug žaidžia su kamuoliu. Pažiūrėsime, kaip seksis. Aišku, ką tik atvykau, įsilieti į komandą dar nespėjau, reikės laiko, bet tikiuosi, kad tai neužtruks ilgai.“

S. Urbys „Sūduvoje“ vilkės 18 numeriu pažymėtus marškinėlius.

J. Pedro yra 19-metis brazilas, taip pat galintis žaisti tiek krašto saugo, tiek puolėjo pozicijose. Iki šiol jis rungtyniavo gimtinės Salvadoro „Bahia“ ir Belo Orizontės „Cruzeiro“ jaunimo komandose.

Brazilui „Sūduvoje“ atiteks 77-asis numeris.

Joao Pedro (deš.) | fksuduva.lt nuotr.

Joao Pedro (deš.) | fksuduva.lt nuotr.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų