„Riteriai“ pristatė pirmą naujoką (4)

2022.02.17 17:00
Sergejus Melašenka | Elvio Žaldario nuotr.

Sergejus Melašenka | Elvio Žaldario nuotr.

Beveik prieš mėnesį prie Vilniaus „Riterių“ treniruočių proceso prisijungęs buvęs Kėdainių „Nevėžio“ vartininkas Sergejus Melašenka tapo visateisiu klubo nariu. Tuo pačiu ukrainietis galutinai užpildė „Riterių“ vartininkų grandį, kurioje taip pat yra Armantas Vitkauskas bei Geraldas Širvinskas.

„Sergejus su komanda treniruojasi ketvirtą savaitę, o tai yra pakankamas laiko tarpas tam, kad įsitikintumėm, jog jis yra tinkamas kandidatas pakeisti išnuomuotą Luką Paukštę. Vartininkas puikiai įsiliejo į kolektyvą ir tikime, kad jis padės siekti užsibrėžtų tikslų“, – apie S. Melašenką kalbėjo „Riterių“ sporto klubo direktorius Tadas Simaitis.

Naujokas jau spėjo sužaisti ketveriose priešsezoninėse rungtynėse prieš „Kauno Žalgirį“, „Šiaulius“, Vilniaus „Žalgirį“ ir Kauno rajono „Hegelmann“. Tose akistatose jis žaidimo laiką dalinosi arba su A. Vitkausku, arba su G. Širvinsku.

„Esu laimingas galėdamas prisijungti prie „Riterių“. Savo karjeroje žengiu žingsnį pirmyn į komandą, kuri ne vienerius metus stabiliai siekia rezultato, kurioje surinkti puikūs treneriai ir, pabrėšiu, itin draugiškas, geras kolektyvas. „Riteriuose“ mane veža netgi treniruočių procesas, nes kiekvieno pasiruošimo metu esame skatinami laimėti. Tuo pačiu iš sezono tikiuosi stabilumo, taškų ir to, kad visa aplinka mumis būtų patenkinta“, – sakė S. Melašenka.

Iki reguliaraus sezono pradžios liko kiek daugiau nei dvi savaitės. Per tą laiką „Riteriai“ apie naujokus žada pranešti dar ne vieną naujieną. Artimiausia kontrolinė dvikova – jau šį šeštadienį prieš „Panevėžį“.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų