-
08-03, 22:00
-
-

L.Jameso tempiama ir A.Davisą praradusi „Lakers“ nutraukė pralaimėjimų seriją (2)

2022.02.17 08:19
LeBronas Jamesas | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA iškovojo Los Andželo „Lakers“ (27/31), kuri namuose 106:101 (27:27, 19:26, 25:26, 35:22) įveikė Jutos „Jazz“ (36/22) krepšininkus.

Šeimininkus į pergalę vedė LeBronas Jamesas, kuris pelnė 33 taškus ir atkovojo 8 kamuolius. Jis 15 taškų surinko paskutiniame kėlinyje.

Jis 23 rungtynėse iš eilės pelnė bent 25 taškus ir tai geriausias karjeros rodiklis.

Po 17 taškų dar pelnė Russellas Westbrookas ir Anthony Davisas, tačiau pastarasis patyrė čiurnos traumą ir nebaigė mačo. Jis spėjo sužaisti 17 minučių.

„Lakers“ trečiajame kėlinyje atsiliko 12 taškų, bet po to spurtavo 19-4 ir nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

Pralaimėjusiems Donovanas Mitchellas surinko 37 taškus, tačiau nutrūko komandos šešių pergalių serija.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 37, Bojanas Bogdanovičius 15, Jordanas Clarksonas 13, Royce’as O’Neale’as 10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 33 (8 atk. kam.), Anthony Davisas ir Russellas Westbrookas po 17, Malikas Monkas 13.