D.Kančelskis: „Šiauliams“ žaidėjai svarbūs, bet komanda svarbesnė“

2022.02.15 21:15
FA „Šiauliai“ | lff.lt nuotr.

FA „Šiauliai“ | lff.lt nuotr.

Jei „Jonava“ būsimąjį A lygos sezoną pasitinka paslaptingai, tai kiti naujokai „Šiauliai“ jokių paslapčių neturi. Akademija turi viziją, strategiją ir žingsnis po žingsnio tų dalykų siekia. Klubo vadovas Deivis Kančelskis neslepia, kad būsimos komandos sudėties šiuo metu yra sukomplektuota 80 procentų, o prie ekipos dar turėtų prisijungti puolėjas ir krašto gynėjas. Kol kas neaišku, ar jie bus lietuviai, ar ne.

„Šiai dienai vienareikšmiško atsakymo nėra, bet faktas, kad ieškome užsieniečių. Ypač puolėjo pozicija yra problematiška. Neturime tiek lėšų, kad galėtume čia kažkuo labai privilioti gero lygio žaidėjus, todėl pakankamai intensyviai ieškome nuo pat sezono pabaigos.

Turbūt turėsime užsieniečių. Nepavyks visai lietuviškos komandos išlaikyti. Kalbant apie žaidėjus, kurie žaidė pernai, tai visi išliko pas mus. Kalbėjome ir su treneriu, ir su žaidėjais, kad norime turėti pagrindą ir kažkuo pasistiprinti, pasipildyti, o pagrindą turėtų sudaryti tie žaidėjai, kurie žino mūsų vertybes, trenerio darbo metodus ir klubo viziją.

Malonu, kad susitarėme ir su šiauliečiais mūsų akademijos auklėtiniais, kurie sutiko grįžti į Šiaulius. Tai ką planavome, beveik 80% esame įvykdę šiai dienai. Lieka tam tikros pozicijos, kurios yra problematika, bet čia turbūt visuose klubuose taip pat yra“, - tinklalaidėje „FutbolasLT“ kalbėjo D.Kančelskis.

Ar gali komandą papildyti Vytautas Gašpuitis?

Vytas buvo pas mus treniruotėse prieš išvažiuojant į užsienio klubo peržiūrą, dvi savaites treniravosi su mumis, bet šiai dienai jis ieško klubo užsienyje, mes sutinkame su tuo ir lauksime turbūt ateityje papildant mūsų gretas.

Ar galėtumėte įvardinti, iš ko tikitės didesnio proveržio šiemet? kas galėtų nustebinti iš „Šiaulių“ komandos žaidėjų A lygoje?

Čia mano ir trenerio požiūris sutampa, kad svarbiausia yra komanda ir mes turime tam tikrų šūkių ir vizualinių dalykų, kurie sako, jog žaidėjas yra svarbu, bet komanda yra dar svarbiau. Negalėčiau dabar įvardinti pavardėmis, bet, aišku, tikimės iš tų žmonių, kurie pernai žibėjo Pirmoje kygoje, tikimės iš tų, kurie sustiprino mūsų komandą, kurie grįžo.

Turiu paminėti, jog tarp Pirmos lygos ir A lygos tikrai yra nemažas skirtumas ir tai nereiškia, kad jeigu Pirmoje lygoje buvo viskas tvarkoje, taip pat bus ir A lygoje. Čia ir rungtynių skaičius didesnis, ir tempas didesnis, ir priešininkas daug stipresnis. Priešininkai, turbūt, mus jau dabar analizuoja, bus daug iššūkių ir nenorėčiau dabar įvardinti, bet faktas, kad iš tų žmonių, kurie buvo lyderiai, kurie atėjo pasistiprinimui, mes tikimės didelio indėlio į bendrą rezultatą.

Kokie klubo tikslai šiemet, į kelintą vietą orientuositės?

Orientuotis galime į daug, bet jeigu šnekant rimtai, mūsų pagrindinis tikslas, trenerio žodžiais tariant, kad kiekvienos rungtynės, maksimaliai dėl pergalės. O kaip organizacijos tikslas yra įsitvirtinti A lygoje, įsitvirtinti žaidimo prasme, būti konkurencingais. Dėl marketingo ir visų kitų organizacinių dalykų yra irgi tam tikrų iššukių, kadangi biudžetai padidėjo ir susidomėjimas, komunikacija, todėl norime įsitvirtinti visose srityse. O kalbant apie vietą, tai kuo aukščiau – tuo geriau.

Koks yra planuojamas jūsų biudžetas?

Turime savo generalinį remėją Šiaulių miesto savivaldybę, kuri pažadėjo mums ženklaii padidinti paramą. Turime konkrečius skaičius, bet kol dar galutinai nepatvirtinta, nenorėčiau jų skelbti, bet bendras mūsų biudžetas, su visais remėjais būtų apie 500 tūkstančių.

---

Viso pokalbio su D.Kančelskiu klausykitės tinklalaidėje „FutbolasLT“:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų