„padkaStas“ kalbina – V.Venslovaitienė apie dėl „Žalgirio“ parduotą sklypą, V.Romanovą ir V.Čeburiną

2022.02.15 14:40
Vilma Venslovaitienė | Organizatorių nuotr.

Vilma Venslovaitienė | Organizatorių nuotr.

 Išskirtinai tik lietuviškam futbolui ir jo akcentams užsienyje skirta tinklalaidė „padkaStas“ į klausytojų ir futbolo mėgėjų gyvenimus beldžiasi su nauju epizodu.

Portale www.fanuarena.lt pasirodė jau trečiasis „padkaStas kalbina“ epizodas, kuriame Lukas Gintautas ir Arūnas Klimavičius kalbino Vilniaus „Žalgirio“ vykdančiąją direktorę Vilmą Venslovaitienę.

Daugiau nei dvi valandas trukusiame pokalbyje kaunietė prisiminė FBK „Kauno“ ir Edinburgo „Hearts“ laikus, pasakojo apie darbą su Vokietijos futbolu, Vilniaus „Žalgirio“ gaivinimą ir jo augimą iki šių dienų.

Nedaug kam žinomas faktas – V.Venslovaitienė gelbėdama sostinės komandą pardavė savo sklypą ir likusi be nieko viską atidavė futbolui.

„2009 metais, po mano ambicijų mygtuko nuspaudimo, tai buvo pokeris iš gyvenimo, all in. Kai tu grįžti, susiskaičiuoji kiek turi pinigų, parduodi viską ir meti į kasą. Aš pardaviau savo sklypą. 2006 metais nusipirkau geriausią ir ko gero brangiausią sklypą Kaune, už pusę milijono litų. Krizės metu jis nė kiek nenupigo, ir per vieną dieną už tiek aš jį pardaviau, o pinigai buvo pervesti klubui“, – atskleidė V.Venslovaitienė.

Pirmuosius savo žingsnius futbole moteris žengė kiek netikėtai. Įsidarbinusi Ūkio banko investicinėje grupėje, personalo vadovė jau labai greitai, kartu su Lietuvos čempionu FBK „Kaunu“, buvo pakeliui į Liverpulį, kur laukė „Liverpool“ klubo išbandymas. Visa tai – kartu su klubo savininku Vladimiru Romanovu, apie kurį sporto pasaulyje nestinga įvairių nuomonių ir istorijų.

„Didelių organizacijų savininkai iš principo nėra paprasti žmonės, kadangi priešingu atveju jie nebūtų ten, kur yra. Man buvo įdomu, o kad jis yra spalvinga asmenybė, tai nėra blogai. Jis buvo pagrindinis idėjų generatorius. Vienas iš jo nuotykių – noras žengti į aikštę. Jis buvo nusipirkęs raudonos spalvos „bucus“ FBK „Kauno“ rungtynėms Čempionų lygos atrankoje su „Sampdoria“. Teko paplušėti ir pasakyti jam ne. Gerbiu ji vien už tai, kad jo fantazija buvo beribė“, – linksmą nuotykį prisiminė „Žalgirio“ vadovė.

Daugiau įvairių istorijų iš tų ir dabartinių laikų išgirsite perklausę naujausią tinklalaidės „padkaStas kalbina“ epizodą.

Tinklalaidės klausytis galima Youtube, Spotify ir Podbean platformose sukurtose „Fanų arena“ paskyrose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų