Žalgiriečių mylimosios – apie lietuvių kalbą, orus ir vestuvių planavimą #SmallTalkŽalgiris (4)

2022.02.14 12:58
Luko Lekavičiaus sužadėtinė Melina ir Nielso Giffey žmona Erin | „Stop“ kadras

Luko Lekavičiaus sužadėtinė Melina ir Nielso Giffey žmona Erin | „Stop“ kadras

 Daug įdomių Kauno „Žalgirio“ krepšininkų gyvenimo istorijų lieka už kadro taip ir neišgirstos sirgalių. Nauja „Žalgiris TV“ laidų rubrika #SmallTalkŽalgiris pasirūpins, kad dalis tokių istorijų būtų pagarsintos.

Naujos laidų rubrikos vedėja – „Žalgiris TV“ veidas Eglė Jurgaitytė, kuri pirmoje #SmallTalkŽalgiris laidoje, skirtoje Valentino dienai, pakalbino Luko Lekavičiaus sužadėtinę Meliną ir Nielso Giffey žmoną Erin.

Su L.Lekavičiumi dukrelės susilaukusi ir vestuves kelti planuojanti graikė Melina pokalbio su merginomis pradžioje papasakojo apie savo pirmuosius įspūdžius atvykus į Lietuvą.

„Labai nekantravau. Turėjome tris laisvas dienas ir Lukas pasakė: „Skriskime į Lietuvą, pasižiūrėkime, kaip viskas ten yra. Tada galėsi nuspręsti, ar nori su manimi būti amžinai kartu“. Aš visada mėgstu keliauti ir keisti aplinką. Mano akims labai patinka nauji vaizdai. Pirmas dalykas, kurį supratau čia atvykus: nebus jokios saulės. Oras kels depresiją. Tiek daug lietaus ir šalčio, o aš savo gyvenime nesu pirkusi pirštinių, šaliko. Tiesiog aš niekada nebuvau įpratusi taip šiltai rengtis“, – juokėsi Melina.

Savo ruožtu oras Erin problemų nekėlė, nes N.Giffey su žmona susipažino jos gimtojoje Konektikuto valstijoje, kur šaltis nėra retas svečias. Vėliau pora, N.Giffey pasirašius sutartį su Berlyno ALBA, persikėlė gyventi į Vokietijos sostinę.

„Berlyne pirmuosius šešerius mūsų gyvenimo metus nebuvo jokio sniego, nes ten anksčiau yra buvusi pelkė. Buvo viskas vien pilka. Dabar yra ir sniego, ir pilkumos. Tai lyg situacijos pagerinimas”, – šypsojosi amerikietė.

Abi merginos glaudžiai susijusios su kalbomis. Erin Kaune moko vaikus anglų kalbos, o Melina – laisvu metu mokosi lietuvių kalbos ir yra net baigusi pradedančiosios kursus.

„Mano mokytoja sakė, kad daugiau manęs nebeturi, ko išmokyti. Mano lygis pakilo. Dabar jau man reikia dar gilesnių žinių. Aš galiu susikalbėti, bet nesuprantu labai sudėtingų žodžių. Todėl visada prašau žmonių, kad jie naudotų paprastesnius žodžius, kai kalba, – aiškino Melina. – Pirma lietuvių dainininkė, kurios kalbėjimas ir dainavimas man patiko buvo Jazzu. Man labai patiko ir Monique. Jos dainavimas primena angelo balsą. Panašiai skamba ir mano draugės Justės, kuri irgi dainuoja, balsas. Aš tada taip noriu išmokti lietuvių kalbą!“

Savo ruožtu L.Lekavičiaus sužadėtinė tapo ir netiesiogine N.Giffey žmonos lietuvių kalbos mokytoja. Laidos metu Melina net paaiškino, kuo lietuvių kalboje skiriasi žodžiai „važiuojam“ ir „einam“.

Be to, E.Jurgaitytės kalbintos krepšininkų antrosios pusės papasakojo apie savo vestuvių planus ar buvusias vestuves.

„Labai lengva organizuoti vestuves su Luku, nes viskas, ką aš parenku, jam patinka. Mūsų vestuvės bus šalia jūros, leidžiantis saulei. Kai Lukui parodžiau visas idėjas, jis sakė: „Gerai, mažute, man tai patinka, patinka patinka“. O kaip dėl maisto? Man viskas patinka! Taip lengva!“, – pasakojo Melina.

„Mes vestuves surengėme JAV, bet tuo metu gyvenome Vokietijoje, – pasakojo Erin. – Tad viską organizavau per „Face Time“ programėlę. Žinojau, kokio noriu floristo, fotografo. Bet į visas vietas keliaudavo mano mama ir sesės, kurios ir padėdavo viską išsirinkti bendraudamos su manimi per nuotolį. Nielsas, sakyčiau, buvo visai į tai įsitraukęs! Jis irgi su manimi dėl daug ko iškart sutiko, nes turime panašų skonį. Jis buvo labai smalsus, daug klausinėjo, bet jam daugiausiai klausimų kilo dėl jo kostiumo. Todėl jis sakė, gerai, tu išsirink savo drabužius, o aš savo“, – kalbėjo Erin.

Viso pokalbio metu merginos pasidalijo savo pasakojimais apie buvimą krepšininkų antrosiomis pusėmis, apie krepšininkų susitvarkymą su įtampa bei kitus dalykus. Visą pirmąją #SmallTalkŽalgiris seriją gali pamatyti visi „Žalgiris Insider“ prenumeratoriai.

Zalgiris

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų