-
08-03, 22:00
-
-

M.Armalis baudinių serijoje gelbėjo „Djurgardens“, K.Gusevo rungtynės Prancūzijoje baigėsi anksčiau laiko

2022.02.12 23:50
Mantas Armalis | hockey.lt nuotr.

Šeštadienį elitinėje Švedijos ledo ritulio lygoje (SHL) Stokholmo „Djurgardens“ su Mantu Armaliu namuose po baudinių serijos 5:4 įveikė „Lulea HF“.

Be keitimų žaidęs lietuvis atrėmė 33 iš 37 varžovų smūgių į vartus ir visus 3 baudinius. M.Armalis pagal atremtų smūgių procentą (89,99) tarp 18 klasifikuotų vartininkų rikiuojasi 13-as.

„Djurgardens“ (33 tšk.) lieka paskutinėje – 14-oje – vietoje.

Prancūzijos antroje lygoje Edgaro Protčenko atstovaujama „Chambery“ ekipa svečiuose po pratęsimo 5:4 įveikė Monpeljė „Vipers“. Lietuvis rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie pergalingo komandos įvarčio ir net 7 kartus smūgiavo į vartus.

„Clermont-Ferrand“, kurios garbę gina Kostas Gusevas, namie 2:4 turėjo pripažinti Marselio „Spartiates“ pranašumą. Iš aikštės išvytas lietuvis gavo net 27 baudos min.

„Chambery“ (24 tšk.) turnyrinėje lentelėje užima 11-ą poziciją, o „Clermont-Ferrand“ (2 tšk.) lieka paskutiniai – 14-i.

Antroje pagal pajėgumą Norvegijos lygoje „Gjovik“ su Luku Žukausku po 4 įvarčių trečiajame kėlinyje 4:0 nugalėjo „Narvik“. Lietuvis prie pergalės pridėjo rezultatyvų perdavimą, kartą smūgiavo į vartus bei laimėjo 90 proc. ritulio išmetimų.

„Gjovik“ (44 tšk.) 8 komandų pirmenybėse užima 4-ą vietą.