„Kauno Žalgiris“ neturėjo vargo su Rygos klubu (1)

2022.02.12 19:19
Divine'as Naah | zalgiris.lt nuotr.

Divine'as Naah | zalgiris.lt nuotr.

 „Kauno Žalgirio“ futbolininkai toliau sėkmingai rengiasi artėjančiam A lygos sezonui ir skina pergales pasirengimo cikle. Penktosiose kontrolinėse rungtynėse Roko Garasto auklėtiniai 4:0 (3:0) įveikė Rygos „Metta“ komandą iš Latvijos.

Užtikrintai rungtynes VDU Sporto centro stadione pradėję kauniečiai praktiškai neleido varžovams pereiti į jų aikštės pusę ir nuo susitikimo pradžios veiksmą perkėlė arčiau „Metta“ vartų.

Pirmasis įvartis rungtynėse krito beveik įpusėjus pirmojo kėlinio laikui. Gratas Sirgėdas suklaidino keletą varžovų ir smūgiavo iš toli, o varžovų vartininko atmuštą kamuolį į vartus pasiuntė laiku ir vietoje atsidūręs Benas Anisas.

Tas pats B.Anisas sudalyvavo ir antrojo įvarčio atakoje. Kamuolį aplink varžovų baudos aikštelę sukę žalgiriečiai 35-ąją minutę krašte išvedė pirmojo įvarčio autorių, pastarasis įsiveržė į baudos aikštelę ir tiksliu perdavimu surado Liną Pilibaitį, kuris smūgiavo tiksliai – 2:0.

Vos po poros minučių Mohamedas Bahlouli tiksliu perdavimu jau į kitą kraštą išvedė Divine’ą Naah, o pastarasis ataką užbaigė meistrišku smūgiu į vartus ir pelnė įvartį – 3:0.

Po pertraukos jau ir svečiai iš Latvijos daugiau žaidė su kamuoliu, tačiau itin pavojingų epizodų ilgą laiką taip ir nesukūrė.

Daugiausiai problemų kilo rungtynių pabaigoje, kai grubiai aikštės centre suklydę žalgiriečiai vos nebuvo nubausti. Į greitą ataką pabėgę svečiai smūgiavo į vartų konstrukciją, o vėliau kamuolį jau sugriebė Arijus Bražinskas.

Į vartų konstrukciją antrojo kėlinio metu kamuolį sukirto ir Edvinas Kloniūnas, o tašką dvikovoje padėjo Ryanas Trotmanas.

Iš pradžių greitoje atakoje žalgirietis pavojingai smūgiavo šalia vartų, kartą mėgino mušti iš toli, o galiausiai pasižymėjo po L.Pilibaičio perdavimo – 4:0.

Startinė „Kauno Žalgirio“ sudėtis: D.Mikelionis, S.Martina, M.Dapkus, Y.Suwa, K.Šilkaitis, D.Naah, M.Bahlouli, G.Sirgėdas, B.Anisas ir du peržiūroje dalyvaujantys žaidėjai.

Po keitimo į aikštę žengė: A.Bražinskas, L.Pilibaitis, E.Kloniūnas, R.Trotmanas, E.Girdvainis ir M.Thuique.

Artimiausias rungtynes „Kauno Žalgiris“ vasario 19 dieną žais su Telšių „Džiugo“ futbolininkais.

Zalgiris

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA