Lietuvos jaunimo rinktinės saugė S.Lichareva praveria „Gintros“ duris

2022.02.10 19:29
Santa Lichareva | fkgintra.lt nuotr.

Santa Lichareva | fkgintra.lt nuotr.

 Pasirengimą sezonui tęsianti Šiaulių „Gintra“ oficialiai pristato komandą papildžiusią perspektyvią futbolininkę – Lietuvos U-17 merginų rinktinės saugę Santą Licharevą.

Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinė praėjusį sezoną su „Gintra-ŠSG“ ekipa tapo Lietuvos moterų I lygos vicečempione, didžiąją dalį rungtynių pradėjo startinėje sudėtyje ir pasižymėjo 3 įvarčiais.

Mažeikių „FK Triumfas“ klube savo sportininkės kelią pradėjusi futbolininkė į Šiaulius persikėlė praėjusiais metais.

„Gintros“ klubo vadovai džiaugiasi, kad perspektyvi, jauna žaidėja nusprendė siekti aukšto meistriškumo ir žengti žingsnį pirmyn savo karjeroje atstovaujant Lietuvos čempionių klubą.

„Puikiai suprantame, kad jaunas žaidėjas mūsų klubo keliami tikslai, lūkesčiai gali ir išgąsdinti, paveikti jų apsisprendimą. Tačiau svarbiausia žinutė yra ta, kad visos prie komandos prisijungusios lietuvaitės turės palankias sąlygas tobulėti, joms bus užtikrinamas kokybiškas treniruočių procesas, neabejotinai gaus pakankamai daug žaidybinio laiko, kovos dėl aukščiausių sportinių tikslų, todėl tikrai džiaugiamės, kad Santa ir kitos merginos yra pasiryžusios save išbandyti aukštesniame lygyje. Labiau patyrusios legionierės jaunosioms žaidėjoms yra pasiruošusios suteikti naudingų patarimų, paskatinti, tuo pačiu jos turės progą tiesiog darbinėje aplinkoje tobulinti anglų kalbos įgūdžius. Tikslas yra sukurti gerą terpę visoms žaidėjoms visapusiškai tobulėti kaip asmenybėms, o tuo pačiu manome, kad mūsų organizacija yra puikus tramplynas į Lietuvos nacionalinės moterų rinktinės sudėtį ar kitus turtingesnius užsienio klubus. Kol kas treneriai stebi, kad merginos labai stengiasi, yra motyvuotos, tad jeigu taip ir toliau, viskas bus gerai “, – sakė klubo direktorius Mantas Radavičius.

Primename, kad šį šeštadienį LMFA Žiemos taurės turnyre antrose pogrupio rungtynėse „Gintra“ išmėgins jėgas su FC „Hegelmann“. Vilniaus Pilaitės futbolo manieže vyksiančio susitikimo pradžia 15:30 val.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų