D.Malžinskas: „Ko reikia geram sezonui? Vietos Europoje, o man – minučių aikštėje“ (2)

2022.02.09 08:17
Deividas Malžinskas | fkriteriai.lt nuotr.

Deividas Malžinskas | fkriteriai.lt nuotr.

Prieš dvejus metus prie „Riterių“ prisijungęs Deividas Malžinskas tuomet norėjo kuo greičiau prasibrauti į A komandą. Pernai jis siekė gauti kuo daugiau žaidimo minučių, o šiemet jų nori dar daugiau.

Kontrolinėse rungtynėse gynėjas jų gauna pakankamai. Pavyzdžiui, paskutinėje dvikovoje prieš „Džiugą“ jis buvo vienintelis aikštėje praleidęs nuo susitikimo pradžios iki pabaigos.

„Krūviai būna dideli ir treniruotėse, tad organizmas jau po truputį apsipranta ir per rungtynes. Atlaikyti sudėtinga nebuvo“, – sakė D. Malžinskas.

Pasibaigus sezonui ir šiek tiek leidus galvai pailsėti nuo futbolo, „Riterių“ gynėjas vis dažniau apsilankydavo treniruoklių salėje, kur daugiausiai dėmesio skyrė kūno stiprinimui. Todėl prasidėjus treniruočių procesui, jis didelio diskomforto ar sunkumų nepajuto.

„Šiemet pats pasiruošimas skiriasi nuo praėjusių metų, nes turime vyriausiąjį trenerį ir pakankamai laiko tam, kad iki čempionato pradžios suprastume, ko jis iš mūsų nori ir ko reikalaus. Antras dalykas – pats pasiruošimas žymiai organizuotesnis. Turime gerą fizinio pasirengimo trenerį, kuris nubrėžė aiškias gaires, kaip dirbsime ir ko nori iš mūsų šiuo laikotarpiu.

Aišku, tik įsibėgėjus sezonui bus galima atsakyti į daugiau klausimų, kas kitaip. Noriu tikėti, kad praeiti metai užgrūdino, todėl šiais metais, pasimokęs iš praeito sezono, stengsiuosi išlaikyti šaltą galvą ir kantriai dirbti, kad ir kas benutiktų“, – sakė D. Malžinskas.

Kol kas kontrolinių rungtynių periodu futbolininkas sudaro trijų gynėjų liniją su Dominyku Barausku ir Akseliu Kalermo, kartais Valentinu Jeriomenko. Pirmose dvejose rungtynėse „Riteriai“ tiesiog žibėjo per kėlinį nugalėdami tiek „Kauno Žalgirį“, tiek „Šiaulius“. Vis tik, „Žalgiris“ ir po to „Džiugas“ komandą vėl nuleido ant žemės.

„Sutvirtėjau ne tik aš, bet ir visa komanda. Geros pratybos treniruoklių salėje po truputį duoda savo rezultatą. Ta trijų vidurio gynėjų schema man asmeniškai labai gerai tinka. Suprantu, ko toje pozicijoje reikalauja treneriai ir bandau tai įgyvendinti.

Kalbant apie kontrolines rungtynes, Gytis nustojo mušti įvarčius ir baigėsi pergalės (šypsosi). Kalbant rimčiau, tai su „Žalgiriu“ nesigavo spaudimas. Jie gerai išeidavo ir surasdavo laisvas erdves. Su „Džiugu“, nemanau, kad sužaidėme blogas rungtynes, turėjome kokius 6-8 gerus šansus įmušti ir pats žaidimas blogas nebuvo“, – komentavo D. Malžinskas.

Iki naujojo sezono pradžios liko vienas mėnuo. Per tą laiką komanda sužais dar trejas kontrolines rungtynes su „Hegelmann“, „Panevėžiu“ ir „Banga“.

„Manau, kad per tą mėnesį dar labiau patobulėsime tiek fiziškai, tiek taktiškai ir iki sezonos pradžios būsim maksimaliai pasirengę. Tik treneris žino mano vaidmenį, o aš dirbsiu savo darbą ir stengsiuosi gauti žaidybinio laiko. Ko reikia, kad po sezono galėčiau sakyti, jog puikiai padirbėjau ir esu patenkintas sezonu? Turime prasibrauti į Europą, o aš būčiau sužaidęs kuo daugiau minučių“, – reziumavo D. Malžinskas.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai "LKL 22/23"
02-04 „Labas Gas“ 17:00 „Nevėžis-Optibet“
02-04 „CBet“ 17:20 „Rytas“
02-05 „7Bet-Lietkabelis“ 17:20 „Šiauliai“
02-05 „Pieno žvaigždės“ 19:30 „Neptūnas“