„Real“
Pertrauka
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Valencia“

R.Krilavičius priėmė pasiūlymą ir sutinka kovoti „Jungle Kings“: D.Dirkstys patvirtino – kova gali įvykti (37)

2022.02.07 22:12
Dominykas Dirkstys ir Raimondas Krilavičius | Instagram.com nuotr

Dominykas Dirkstys ir Raimondas Krilavičius | Instagram.com nuotr

 Tarp jaunojo kikbokso kovotojo ir „Jungle Kings“ įkūrėjo Dominyko Dirksčio ir „Sparta Gym“ atstovo Raimondo Krilavičiaus jau kurį laiką vyksta viešas apsižodžiavimas bei pasiūlymų mėtymąsis.

R.Krilavičius prieš maždaug savaitę metė iššūkį D.Dirksčiui ir pakvietė jį į kovą su „tikru sportininku“ KOK turnyre, tačiau D.Dirkstys pateikė du kontrapasiūlymus: pirmasis – turėti bent jau vieną arba dvi kovas „Jungle Kings“ ir įrodyti, kad R.Krilavičius yra vertas karūnos bei tik tada kovoti prieš jį, o antrasis – į turnyrą atvesti Dominyką Niūniavą, o D.Dirkstys su vienu iš kovotojų atidarytų turnyrą, su kitu – uždarytų.

„Šiandien po treniruotės padariau išvadą, kad Raimondui pasisekė, jog nepasirinko vieno iš dviejų pasiūlymų“, – pirmadienį „instagrame“ skelbė D.Dirkstys.

„Joo. Dominykai, šiandien tave nuliūdinsiu arba pradžiuginsiu. Sutinku su tavo antru pasiūlymu, tik tu su manimi turnyrą atidarai“, – paskelbė R.Krilavičius.

Pirmadienio vakarą „Instagram“ socialiniame tinkle tiesiogiai bendraudamas su D.Niūniava, D.Dirkstys patvirtino, kad sutinka „Jungle King 2“ turnyre pirmiausia susikauti su R.Krilavičiumi, o vėliau su pačiu D.Niūniava.

„Gerbiu tiek Raimondą, tiek Dominyką, nelaikau jokio pykčio. Jei bus dvi kovos, žaisiu protingai, gali būti, kad per tris raundus jie man nieko nepadarys, o aš susmūgiuosiu. Galiu įveikti juos abu per vieną vakarą. O jei ir pralaimėčiau, tai būtų puiki patirtis. Tačiau statau 80 proc., kad galiu paimti tą vakarą. Juk jie vyresni, abiems, man regis, apie trisdešimt.

Du mėnesius gyvensiu sportu – trys treneriai, masažistas... Sportu gyvenčiau per pasirengimą“, – „instagrame“ sakė D.Dirkstys.

R.Krilavičius turėjo kovoti vasario 4-ą dieną „Superior Challenge 24“ turnyre prieš Andreeasą Binderį, tačiau turnyras dėl koronaviruso pandemijos perkeltas į birželio 11-ą dieną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų