-

Trijų pratęsimų mūšyje CSKA su M.Grigoniu pražudė O.J.Mayo dvitaškis Lietuvis išplėšė du pratęsimus (3)

2022.02.07 21:06
Marius Grigonis | „Twitter“ nuotr.

Skaudų pralaimėjimą VTB Vieningoje lygoje po net trijų pratęsimų patyrė Maskvos CSKA (9/4) komanda su Mariumi Grigoniu.

Lietuvio ekipa namuose 103:105 (13:26, 28:16, 20:18, 16:17, 8:8, 7:7, 11:13) nusileido Kazanės „Unics“ (11/2) krepšininkams, kurie pratęsė pergalių seriją iki trijų.

M.Grigonis ant parketo praleido 21 minutę, pelnė 7 taškus (0/1 dvit., 1/5 trit., 4/4 baud.), išprovokavo 3 pražangas, padarė 2 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 0 naudingumo balų.

M.Grigonis puikiai žaidė lemiamais momentais. Lietuvis išplėšė net du pratęsimus. Pirmąjį, kai ketvirtajame kėlinyje pataikė du baudų metimus paskutinę sekundę. Ir antrąjį, kai pirmajame pratęsime likus žaisti 5 sekundes realizavo du baudų metimus.

Galiausiai trečiajame pratęsime pergalę Kazanės klubui išplėšė taiklus O.J. Mayo dvitaškis.

Pralaimėjusiems 33 taškus surinko Danielis Hackettas (5/8 trit., 7 kld., 29 n. b.), 19 pridėjo Iffe‘as Lundbergas.

Nugalėtojų gretose žibėjo Mario Hezonja su 31 pelnytu tašku (10 atk. kam., 28 n. b.), 16 įmetė Johnas Brownas (9 atk. kam.).

Rungtynių didvyriu tapęs O.J. Mayo pasižymėjo viso labo 3 taškais.

Maskviečiai turnyro lentelėje užima ketvirtą vietą, o Kazanės komanda – pirma. Lygoje varžosi dvylika ekipų.