„Riteriai“ ir „Džiugas“ išsiskyrė be įvarčių (1)

2022.02.06 08:04
Artūras Dolžnikovas (deš.) | fkriteriai.lt nuotr.

Artūras Dolžnikovas (deš.) | fkriteriai.lt nuotr.

 Ketvirtose priešsezoninėse kontrolinėse rungtynėse sostinės „Riteriai“ ir Telšių „Džiugas“ sužaidė lygiosiomis 0:0. Tuo pačiu, tai buvo pirmos „Riterių“ lygiosios po dviejų pergalių ir vieno pralaimėjimo.

Lyginant su paskutinėmis rungtynėmis prieš Vilniaus „Žalgirį“, starto sudėtyje buvo padaryti du keitimai – vietoj Valentino Jeriomenko į aikštę sugrįžo kapitonas Dominykas Barauskas, o Juozą Lubą pakeitė po ligos grįžęs Matas Ramanauskas.

Nuo pat susitikimo pradžios „Riteriai“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir ją laikė visų rungtynių metu, tačiau tos iniciatyvos įvarčiais paversti nesugebėjo.

„Tikrai esu patenkintas vaizdu, kurį mačiau. Po itin sunkios fiziškai savaitės žaidėjai atliko viską, ko jų prašiau. Vienintelis dalykas – nerealizuotos progos. O jų turėjome labai daug“, – po dvikovos sakė „Riterių“ vyriausiasis treneris Glennas Stahlis.

Pirmajame kėlinyje didžiausias pavojus prie „Džiugo“ vartų kildavo po standartinių situacijų. Pasižymėti galėjo ir Aleksandras Levšinas, ir Gytis Paulauskas. Kėliniui artėjant į pabaigą, po geros atakos baudos aikštelėje atsidūrė Artūras Dolžnikovas, tačiau įveikti varžovo vartininko jis nesugebėjo.

„Džiugo“ futbolininkai per pirmąjį kėlinį „Riterių“ aikštės pusėje lankėsi vos kelis sykius ir po vieno iš jų pasiuntė kamuolį į Armanto Vitkausko ginamus vartus. Tiesa, tame epizode buvo užfiksuota nuošalė.

Po pertraukos A. Dolžnikovas buvo aktyviausias aikštėje. Jo kairiajame krašte vyko daug veiksmo, o jis pat toliau kūrė progas komandos draugams. Pasižymėti galėjo ir M. Ramanauskas, ir po keitimo pasirodęs J. Lubas, ir baudos smūgiu – pats A. Dolžnikovas. Visais atvejais komandą įspūdingai gelbėjo „Džiugo“ vartininkas Vincentas Šarkauskas.

Likus žaisti penkiolikai minučių, „Riteriai“ pakeitė dar devynis žaidėjus ir aikštėje nuo susitikimo pradžios liko vienintelis Deividas Malžinskas. Per tą likusį laiką pasižymėti galėjo Titas Buzas, tačiau ir jam to padaryti nepavyko.

„Riterių“ starto sudėtis: A. Vitkauskas, V. Borovskis, A. Kalermo, D. Malžinskas, D. Barauskas, A. Levšinas, T. Dombrauskis, M. Ramanauskas, R. Filipavičius, A. Dolžnikovas, G. Paulauskas.

„Džiugo“ startinė sudėtis: V. Šarkauskas, E. Sarpong, P. Carvalho, L. Ankudinovas, A. Mika, M. Vasiliauskas, YudaiKoike, D. Šluta, D. Virkšas, A. Lipskis bei peržiūroje esantis puolėjas.

Po keitimo aikštėje pasirodė: gynėjas peržiūroje, saugas peržiūroje, E. Bagužas ir vartininkas M. Paukštė.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai "LKL 22/23"
02-04 „Labas Gas“ 17:00 „Nevėžis-Optibet“
02-04 „CBet“ 17:20 „Rytas“
02-05 „7Bet-Lietkabelis“ 17:20 „Šiauliai“
02-05 „Pieno žvaigždės“ 19:30 „Neptūnas“