Pasibaigęs. 07-07 01:00
Copa America
Kolumbija
5
Panama
0
Pasibaigė po baudinių. 07-07 04:00
Copa America
Urugvajus
1(0)
Brazilija
0(0)
Pasibaigęs. 07-09 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Prancūzija
1
Pasibaigęs. 07-10 03:00
Copa America
Argentina
2
Kanada
0
Pasibaigęs. 07-10 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
1
Anglija
2
Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
Pasibaigė po baudinių. Šiandien 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Šiandien, 22:00
EURO 2024
Ispanija
-
Anglija
-
Rytoj, 03:00
Copa America
Argentina
-
Kolumbija
-

Geriausiu jaunuoju Lietuvos futbolininku tapęs K.Uzėla: „Praėjusiais metais viskas susiklostė tikrai puikiai“

2022.02.04 18:04
Karolis Uzėla | Elvio Žaldario nuotr.

Karolis Uzėla | Elvio Žaldario nuotr.

 Karolis Uzėla praėjusį pirmadienį vykusiuose Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimuose pirmą kartą buvo išrinktas geriausiu Lietuvos jaunuoju metų futbolininku.

Praėjusiais metais jis su Vilniaus „Žalgiriu“ tapo Lietuvos čempionu ir taurės laimėtoju, buvo vaikinų U21 rinktinės kapitonas bei debiutavo nacionalinėje vyrų rinktinėje.

„Geras jausmas būti pripažintu tokiame lygmenyje. Kiekvienas žaidėjas svajoja gauti apdovanojimus, esu be galo laimingas ir didžiuojuosi šiuo apdovanojimu“, – atsiėmęs prizą po renginio sakė futbolininkas.

Paklaustas apie tai, ar praėjusius metus būtų galima vadinti jo karjeros lūžio metais, jis pats turėjo kitokią nuomonę ir akcentavo, kad jo lūžio metai iš tiesų buvo 2020-ieji.

„Lūžio metai gal buvo ir 2020-ieji, nes antrasis pusmetis tada buvo labai sunkus, reikėjo praeiti tą laikotarpį, o praėjusiais metais viskas tikrai puikiai susiklostė ir dabar einame toliau“, – mintimis dalinosi K. Uzėla.

 

Į finalininkų trejetą jaunojo žaidėjo nominacijoje K. Uzėla pateko kartu su Nauriu Petkevičiumi ir Benu Šatkumi. Abiems jiems apdovanojimo laimėtojas turėjo tik gražiausius žodžius.

„Nauris įmušė daug įvarčių A lygoje, Benas buvo tvirtas nacionalinės rinktinės žaidėjas, ko negalėčiau pasakyti apie save ar Naurį.

Kiekvienas iš mūsų savaip turėjo puikų sezoną ir manau, kad bet kuris iš mūsų buvo vertas šio apdovanojimo, taip pat ir Edgaras Utkus, kuris nepateko į trejetą, nors manau, kad ir jis galėjo būti pilnavertis šio apdovanojimo savininkas. Visi žaidėjai buvo verti ir visi turėjo puikų sezoną“, – pasakojo futbolininkas.

 

Nuo šio sezono jis verčia naują karjeros puslapį ir dar sykį išbandys legionieriaus kelią – K. Uzėla keliasi rungtyniauti į Latviją ir nuo šiol atstovaus Rygos RFS komandai.

Kalbėdamas apie komandinius ir asmeninius tikslus, futbolininkas tikino, jog jie – panašūs, kaip ir rungtyniaujant Vilniuje.

„Tikslai – tokie pat, kaip ir „Žalgiryje“: laimėti abu trofėjus Rygoje ir patekti į Europą, nesvarbu, Čempionų, Europos ar Konferencijų lygą. O asmeniškai – prisidėti prie komandos pergalių, nuolat rungtyniauti ir savo geru žaidimu atkreipti dar stipresnių ekipų dėmesį ir toliau lipti tais laipteliais į viršų“, – teigė žaidėjas.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
A LYGA