Kozirį prieš D.Dirkstį rengiantis R.Krilavičius: „Gal labai manęs nesutraumuotų džiunglių liūtas?“ pateikė kotrapasiūlymą D.Dirksčiui (atnaujinta 20.14 val.) (75)

2022.02.02 17:04
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Raimondas Krilavičius l Manto Stankevičiaus nuotr.

Raimondas Krilavičius l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Mane papiktino Dominyko Dirksčio kova su tuo kaukėtu vaikinu. Mačiau ją gyvai, bet jau prieš kovą sužinojau, kad Dominyko priešininkas bus pakirstas pirmoje minutėje per kepenis“, – atvirai kalbėjo „Sparta Fight Gym“ kovotojas Raimondas Krilavičius.

Po „Jungle King“ organizuoto turnyro „Pliki Kumščiai“ jis savo abejonėmis, ar tai buvo tikra kova, dalijosi ir „Instagram“ paskyroje. Be to, R.Krilavičius pasiūlė D.Dirksčiui susitikti ringe.

„Apie tai, kad kovos baigtis jau yra nuspręsta, žinojo dalis žmonių, atvykusių į turnyrą, – pasakojo R.Krilavičius. – O aš į turnyrą atvykau būtent dėl D.Dirksčio kovos. Pamačiau. Nusivyliau, o Dominykas laiko save geriausiu iš geriausių. Kiekvienam ne vaikui ir ne kvailiui akivaizdu, kad tai buvo surežisuota kova. Ima pyktis“.

Raimondas Krilavičius l Manto Stankevičiaus nuotr.

Raimondas Krilavičius l Manto Stankevičiaus nuotr.

Pasak R.Krilavičiaus, kad kova yra surežisuota, išduoda priešininko bėjėgiškumas.

„Pasižiūrėkite socialiniuose tinkluose, kaip Dominykas kažkada po ringą gaudė Valierą, – pasiūlė R.Krilavičius. – D.Dirkstys norėjo padaryti tą patį – pakirsti priešininką per pilvą. Ir vėliau pažiūrėkite, kaip „meistriškai“ jis prigavo kaukėtą vyruką, kuris, kiek visiems yra žinoma, yra ledo ritulininkas, sportuojantis nuo vaikystės. Tai dabar gaunasi, kad tasai Valiera yra trimis galvomis aukščiau, nes išsilaikė ilgiau prieš D.Dirkstį? Mano nuomonė? D.Dirksčio kova su Donatu – labai nevykusi režisūra“.

Pasiūlęs D.Dirksčiui susikauti ringe R.Krilavičius antradienio vakarą sulaukė atsakymo.

D.Dirkstys pateikė du pasiūlymus.

„Absurdas. Pirmasis buvo apie tai, kad turiu prasiskinti kelią iki liūto...Pereiti per džiungles. Tai reiškia, kad aš turiu pakovoti su kažkokiais žmonėmis. Tai turbūt, man reikėtų pasukti Rudui į kalėjimą, Chabibui ir paprašyti šitos chebros, kad jie su manimi stotų kovoti, kad aš turėčiau galimybę susikauti su džiunglių liūtu. Absurdų absurdas, – juokėsi R.Krilavičius. – Antras pasiūlymas? Pasikviesti Niūnią į pagalbą. Tai yra spjūvis man į veidą. Kuo jis mane laiko, kad man reikėtų pagalbos? Garantuoju, renginio pradžioje įvyktų Dominyko Niūniavos ir D.Dirksčio kova. Žinoma, D.Dirkstys atplaktų Niūniavą, o tada sakytų, kad gavo traumą, atvažiavo policija ar prasidėjo krata – sugalvotų priežastį su manimi nekovoti“.

Raimondas Krilavičius l Manto Stankevičiaus nuotr.

Raimondas Krilavičius l Manto Stankevičiaus nuotr.

R.Krilavičius net nemėgino slėpti, kodėl ima pyktis dėl „Jungle King“ veiklos.

„Negaliu pasakyti, kad tai yra pavydas. Tai yra apmaudas dėl tikrų sportininkų. Žmonės palaiko, kalba ir laiko gerais kovotojais tuos, kurie į sportui neatiduoda savo laiko, jie neįdeda darbo. Jie tiesiog leidžia savo laiką atmestinai ir sulaukia daugiau pagarbos negu tikri sportininkai, kurie važinėja į varžybas, nuolat treniruojasi, aukoja savo gyvenimą dėl sporto, – kalbėjo R.Krilavičius. – Mes kovojame, laimime ir sulaukiame 50 patiktukų, o kai susiplaka kažkokie „gezai“ malūno stiliumi, juos ir per Žinias beveik parodo. Tai mane ir pykdo. Tikrasis sportininkų gyvenimas nesulaukia tiek dėmesio, kiek kažkokių asocialių žmonių veikla“.

Vasario 5 dieną R.Krilavičius turėjo kovoti Švedijoje organizuojamame turnyre „Superior Challenge“. Tačiau dėl COVID-19 protrūkio turnyras buvo perkeltas į birželio 11 dieną.

Dominykas Dirkstys ir Raimondas Krilavičius | Instagram.com nuotr

Dominykas Dirkstys ir Raimondas Krilavičius | Instagram.com nuotr

„Laukiu nesulaukiu tos kovos, o dabar į tą tarpą galiu įterpti kovą su D.Dirksčiu, – nusijuokė R.Krilavičius. – Gal labai manęs nesutraumuotų džiunglių liūtas“.

Ir tada R.Krilavičius susimąstė.

„Įdomu, koks aš būčiau gyvūnas džiunglėse… Pala, o liūtai gyvena džiunglėse? Liūtai džiunglėse negyvena, – juokėsi kovotojas. – O dėl savo gyvūno aš nežinau. Bet pagal horoskopą esu „Žuvys“.

Trečiadienio vakarą R.Krilavičius patalpino vaizdo įrašą, kuriame pasiūlė D.Dirksčiui susikauti senosiomis MMA taisyklėmis KOK turnyre.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų