-
08-03, 22:00
-
-

Siautėjęs M.Jamesas vedė „Monaco“ į pergalę Atėnuose D.Motiejūnas prisidėjo gera kova dėl kamuolių ir įstabiu perdavimu

2022.02.01 23:00
Mike'as Jamesas | „Twitter“ nuotr.

Į Eurolygos aštuntuką kyla Monako „AS Monaco“ (11/12) komanda su Donatu Motiejūnu.

Lietuvio ekipa svečiuose 91:83 (19:27, 30:15, 16:19, 26:22) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (5/16) krepšininkus.

20 minučių aikštėje praleidęs D.Motiejūnas pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 0/2 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 3 pražangas, išvengė klaidų, 3 sykius prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Svečiai slogiai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje turėjo 9 taškų deficitą (16:25).

Vis dėlto, situaciją aukštyn kojomis pavyko apversti antrajame ketvirtyje. Monako komanda persvėrė rezultatą (28:27), o netrukus priekyje buvo jau dviženkle persvara (45:35).

Lemiamo kėlinio metu graikai prisivijo, tačiau svečiai atsakė spurtu 13-0, kuris galutinai juos palaužė (80:68).

Turnyro lentelėje Monako klubas – aštuntas, o Atėnų krepšininkai – priešpaskutiniai, septyniolikti.

„AS Monaco“: Mike‘as Jamesas 29 (8/10 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud., 6 kld., 29 n. b.), Dwayne‘as Baconas 14, Parisas Lee 12 (4 per. kam.), Alpha Diallo 10, Willas Thomasas 8.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius ir Jeremy Evansas (6/7 dvit.) po 16, Howardas Sant-Roosas 15, Okaro White‘as 12, Darylas Maconas Jr. 10, Leonidas Kaselakis 8 (7 atk. kam.).