-

„Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Riterius“

2022.02.01 21:43
Nicolasas Gorobsovas | fkzalgiris.lt nuotr.

Trečiose kontrolinėse rungtynėse „Žalgiris“ iškovojo pirmąją pergalę. Sostinės komandų akistatoje rezultatu 3:0 įveikti „Riteriai“.

Įvarčius žalgiriečiams pelnė puolimo trio – prieš pertrauką pasižymėjo Mathias Oyewusi, o antrajame kėlinyje – Josipas Tadičius ir Francis Kyeremeh.

Į „Žalgirio“ starto sudėtį po ligos grįžo vartininkas Edvinas Gertmonas, debiutavo naujokas Marko Miličkovičius ir peržiūroje dalyvaujantis Madi Žakipbajevas.

„Riteriai“ aktyviau pradėjo dvikovą, bet vėliau įsibėgėjo „Žalgiris“. 11 min. po J. Bopesu perdavimo J. Tadičiaus liestas kamuolys atsimušė į virpstą.

21 min. tolimą M. Miličkovičiaus smūgį atrėmė A. Vitkauskas. 26 min. po M. Žakipbajevo smūgio galva „Riterių“ gynėjas V. Borovskis išmušė kamuolį nuo linijos.

39 min. antrose rungtynėse iš eilės iš kairiojo krašto tiksliai smūgiavo M. Oyewusi – 1:0.

Antrojo kėlinio pradžioje baudos aikštelėje atšokus kamuoliui J. Tadičius buvo pirmas prie jo ir permetė kamuolį per išbėgusį vartininką – 2:0.

Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ dominavo aikštėje ir turėjo dar progų pasižymėti. Trečiąjį įvartį smūgiu iš toli 70 min. įmušė F. Kyeremeh.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais šeštadienį prieš „Šiaulių“ ekipą.

„Žalgirio“ sudėtis: Edvinas Gertmonas, Joel Bopesu, Nemanja Ljubisavljevic, Kipras Kažukolovas, Mario Pavelic, Nicolas Gorobsov, Madi Zhakipbayev, Marko Milickovic, Francis Kyeremeh, Mathias Oyewusi, Josip Tadič. (po keitimo žaidė Ivan Tatomirovic, Motiejus Burba, Saulius Mikoliūnas, Gabrielis Nikonovas, Kajus Bička, Nojus Stankevičius, Ignas Kaškelevičius, Klaidas Bička).